1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Bitcoin balinalarından devasa BTC transferi!
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Bitcoin balinalarından devasa BTC transferi!

Bitcoin balinalarından devasa BTC transferi!
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin 45.000$’a yükselirken, balinalar yaklaşık 1.8 milyar dolarlık BTC transferi gerçekleştirdi. Peki bu balina işlemlerinin arkasında kim var?

Bitcoin balinaları 6 büyük BTC transferi gerçekleştirdi

 Coinbase ve balinalar tarafından 49.506 BTC taşınırken, Bitcoin 45.000 doları gördü. Büyük kripto para transferlerini takip eden Whale Alert, kısa zaman diliminde gerçekleşen ve toplamda 1,8 milyar dolara yakın bir fonun taşındığı altı büyük Bitcoin transferi tespit etti.

btc transferi Bitcoin balinalarından devasa BTC transferi!

Son 24 saat içinde Bitcoin, 45.000 doları aştıktan ve bu kritik seviyenin altına geri çekildikten sonra, Coinbase ile birlikte balinalar, dudak uçuklatan cinsten Bitcoin transferleri gerçekleştirdi.

Bu devasa fonlar, kripto balinaları ve ABD merkezli en büyük kripto borsası olan Coinbase tarafından taşındı.

Whale Alert tarafından paylaşılan verilere göre, anonim kripto para cüzdan sahipleri ve nisan ayında Nasdaq’ta doğrudan listeleme yoluyla halka arz edilen popüler Coinbase borsası, toplamda altı Bitcoin işlemi gerçekleştirdi.

Bunlardan en büyük dört işlemde ortalama 10.100 BTC taşıdı ve Coinbase tarafından anonim cüzdanlara taşınan iki işlemden her birinde yaklaşık 6.000 BTC taşıındı.

Bu 6 işlemde toplam 49.506 Bitcoin taşınırken; bu fonların USD cinsinden değeri mevcut fiyatlardan 1.759.058.112$’dı.

Ayrıca cumartesi günü de yine benzer transferler yapıldı. Büyük kripto para balinaları adresleri arasında 111.200 Bitcoin’in yerini değiştirdi.

Bitcoin Mayıs ayından bu yana ilk kez 45.000 doları kırdı!

Bu transferlerden önce aynı gün, en büyük kripto para birimi şaşırtıcı bir yükselişe imza attı. Cumartesi günü, 43.900 dolarlık bölgeye çıkarken, dün ise Bitcoin fiyatı 18 Mayıs’tan bu yana ilk kez 45.000 dolar seviyesini kırmayı başardı.

 

Bitcoin balinalarından devasa BTC transferi!

Piyasa değerine göre en büyük kripto para birimi olan Bitcoin, cumartesi günü 44.000$’ı, ertesi gün 45.000 dolarlık fiyat eşiğini tekrar test etmeyi başardı. Ancak, bu seviyenin üzerinde kalmayı başaramadı ve 43.000 dolar seviyesine kadar çekildi. Bugün ise 45.000 dolarlık bölgeyi yeniden test etti. Boğalar bu kez başarılı olurken, Bitcoin 46.000 dolara kadar yükseldi.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: