okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
0.52%
Bitcoin
68.755,02 USDT
eth
ETH
0.67%
Ethereum
3.870,44 USDT
bch
BCH
0.61%
Bitcoin Cash
473,25 USDT
xrp
XRP
0.16%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
0.59%
Litecoin
83,93 USDT
bnb
BNB
0.11%
Binance Coin
602,36 USDT
sol
SOL
1.82%
Solana
171,76 USDT
avax
AVAX
0.73%
Avalanche
37,29 USDT
ada
ADA
1.33%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
0.6%
Poladot
7,41 USDT
doge
DOGE
2.5%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
7.4%
Shiba Inu
0,00 USDT

Bitcoin balinaları borsalara BTC aktarıyor! Bu ne anlama geliyor?

Bitcoin balina
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin 32 bin dolarlık direnci aşamadı. 31 dolarlık desteği kaybetme riski ortaya çıktı. Bitcoin balina hareketleri ise kaygı veriyor. Anlaşılan bu hafta sonu sıcak geçecek!


Bitcoin balinaları borsalara BTC aktarıyor! Bu ne anlama geliyor?

Bitcoin yazının kaleme alındığı saatte 31 bin dolar destek hattının üstünde işlem görüyor. Eğer Bitcoin 30 bin dolarlık psikolojik destek hattını da kaybederse daha şiddetli dalgalanmalar yaşanabilir.

Crypto Quant’ın analizine göre Bitcoin balinalar 14,550 adet Bitcoin’i Binance borsasına aktardı. Yazının kaleme alındığı saatte aktarılan Bitcoin’lerin dolar karşılığı yaklaşık yarım milyar dolar yapıyor. Borsalara aktarılan bu tutar 20 Mayıs’tan beri aktarılan en yüksek rakama denk geliyor.

Binance borsasına yönelik Bitcoin transferleri ister istemez dump korkusunu da beraberinde getiriyor. Umarız aktarılan tutar satış için değil de Binance Smart Chain’de değerlendirilmek üzere transfer edilmiştir.

Ancak Bitcoin ve kripto para piyasalarında satış baskısı devam ediyor. Crypto Quant’ın CEO’su Ki Young Ju’nun paylaştığı balina endeksinde son birkaç gündür balinaların Bitcoin satışında bulunmaları dikkat çekiyor.

Bitcoin balinaları borsalara BTC aktarıyor Bitcoin balinaları borsalara BTC aktarıyor! Bu ne anlama geliyor?Lütfen Bkz: İngiltere merkezli raporun Bitcoin fiyat tahminleri coşku veriyor!

Aşağıdaki grafikte Bitcoin günlük fiyat mumlarının Bollinger Bandları (BB) içerisindeki hareketini görüyoruz. Fiyatlar BB’nin alt sınırını ziyaret etmiş durumda. Haziran ayından itibaren fiyatlar iki kez BB’nin alt sınırını ziyaret ettikten sonra yükselişe geçti. Şimdi 3’üncü kez fiyatların aynı seviyeyi ziyaret ettiğini görüyoruz. Umarız 3’üncü kez tekrardan fiyatlar tekrardan yükselişe geçer.

Bitcoin balinaları borsalara BTC aktarıyor Bitcoin balinaları borsalara BTC aktarıyor! Bu ne anlama geliyor?

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.