1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Bitcoin artık sahnelerin de yıldızı!
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Bitcoin artık sahnelerin de yıldızı!

Bitcoin artık sahnelerin de yıldızı!
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasalarının lideri olan Bitcoin artık sahnelerin yıldızı olacak. Ünlü Hip-Hop sanatçısından Bitcoin açılımı geliyor. Detaylar haberimizde.


Bitcoin artık sahnelerin de yıldızı!

Uzun süren düşüş trendinin ardından eski ihtşamlı günlerine geri dönen lider kripto para birimi Bitcoin haftaın ilk gününde kritik bir direnç noktası olan 50,000 doların üzerine çıktı. Boğalar fiyatı bu seviyenin üzerinde tutmayı başarabilirse yakın bir zamanda Bitcoin’de yeni en yüksek seviyeleri görmemiz muhtemel.

Bitcoin’deki bu artış ve benimsenme hızı her sektörden dikkat çekiyor. Son olarak Hip Hop dünyasının yıldız ismi Busta Rhymes, sosyal paylaşım platformu Twitter’da 3,8 milyon takipçisine yaptığı duyuruda konserler ve iş anlaşmalarında Bitcoin kabul etmeyi düşündüğünü belirtti.

Busta’nın lider kripto para birime olan ilgisi temmuz ayında Tesla CEO’su Elon Musk, Twitter CEO’su Jack Dorsey ve Cathie Wood’un yer aldığı B Word Konferansını izlediğinde başlamış gibi görünüyor.

Bkz: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Busta, aynı zamanda değiştirilemez tokenler (NFT’ler) ile de ilgileniyor. Ünlü yıldız, sanatçıları NFT’ler aracılığıyla hayranlarına bağlayan bir platform olan HUSL’nin gönüllü elçisi olarak çalışıyor.

Kripto dünyası büyümeye devam ettikçe etkileşim alanı daha da genişliyor. Bitcoin ve diğer kripto paraların bu etkileşimler sayesinde kitlelere ulaşması kaçınılmaz. Birkaç yıl önce günlük hayatta kullanılıp kullanılamayacağı tartışılan kripto paralar spordan sanata birçok alanın içerisine entegre olmaya hızlı bir şekilde devam ediyor.

Bitcoin ve altcoinler ile ilgili detaylı haberler, teknik analizler ve anlık grafikler için Koinmedya.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.