Bitcoin almak için en ideal fiyat hangisi?

cardano ethereum
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin almak için en ideal fiyat nedir? Bitcoin yine benzer bir tabloyla karşımızda. Hangi yöne gideceği konusunda kararsız bir tavır sergilerken, acaba hangi seviyede Bitcoin almak bizi kazançlı çıkarır?


Bitcoin almak için en ideal fiyat ne olabilir?

Kripto  dünyasında en olağan soru her halde, Bitcoin’i hangi fiyattan almalıyım sorusudur. Traderların en çok kafasını meşgul eden bu soruya nasıl bir cevap bulmak uygun olur. Bitcoin’in piyasa değerini düşününce sorunun da ne kadar önemli olduğu ortaya çıkıyor.

Bitcoin ile ilgili açıklanan son gelişmeye göre, Kuzey Amerika borsalarında yer alan ilk düzenlenmiş Bitoin fonları şimdi de Kanada’da başlayacak. Kanada kökenli 3iQ firması Ontario Vadeliler Komisyonundan (OSC) onayı aldı. Artık Bitcoin fonları Kanada menkul kıymetler borsasında işleme açılacak. İşlemin gerçekleşme tarihi büyük ihtimalle bu yılın sonlarında olacak. Bu haber kripto para piyasası için oldukça olumlu bir haber olsa da, Bitcoin fiyatı kafa karıştırmaya devam ediyor. Çünkü 25 Ekim’deki ani yükselişin ardından çok yavaş bir seyir içine girdi Bitcoin.

Peki böyle kafaların karıştığı bir ortamda acaba hangi fiyattan Bitcoin almak uygun olur? Kripto trader Dave the Wave’e göre Bitcoin almak için en uygun fiyat 6700 dolar. Analizlere göre de en uygun alım fiyatı 7000 doların altı veya 6000 doların üstü.

https://twitter.com/davthewave/status/1189843109691060224?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1190108184951701504&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.cryptopolitan.com%2Fwhat-is-the-ideal-price-to-buy-bitcoin%2F

Bunun yanında trader Dave the Wave, bu fiyatın ortalamasını almanın daha uygun olacağını söylüyor.  O zaman akla şu soru geliyor? Ortalama fiyat nasıl belirlenecek? Dave the Wave alçalan üçgen formasyonunun oluşmasında pitchfork yöntemini kullanarak fiyatın hareketinin yönü konusunda bir analizde bulunuyor.
bitcoin almak için en ideal fiyat Bitcoin almak için en ideal fiyat hangisi?

Bu tabloya göre, Bitcoin ideal alım noktası alçak kanal bölgesinin (mavi) sütunlarının arasında yer alıyor. Üçgen alçalan bir hareket içinde olduğu için ideal alım bölgesi de alçalacak diyor analist trader.

bitcoin almak için en ideal fiyat Bitcoin almak için en ideal fiyat hangisi?


Hacim profil göstergesine göre ise en güçlü alım bölgesi 6500 dolara yakın alanlar. Bu bölgeden daha aşağıya bir gidiş Bitcoin fiyatınının düşüşünü de tetikleyecektir.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Bitcoin almak için en ideal fiyat hangisi?
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.