Loading...
btc
BTC
-0.79%
Bitcoin
66.997,91 USDT
eth
ETH
2.64%
Ethereum
3.530,57 USDT
bch
BCH
-0.49%
Bitcoin Cash
383,94 USDT
xrp
XRP
-1.04%
Ripple
0,60 USDT
ltc
LTC
1.13%
Litecoin
72,06 USDT
bnb
BNB
0.27%
Binance Coin
588,86 USDT
sol
SOL
-0.76%
Solana
177,54 USDT
avax
AVAX
-3.83%
Avalanche
30,65 USDT
ada
ADA
-0.01%
Cardano
0,43 USDT
dot
DOT
0.52%
Poladot
6,13 USDT
doge
DOGE
-1.22%
Doge Coin
0,14 USDT
shib
SHIB
-0.6%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Coin Haberleri
  3. Bitcoin 64.000 doların altına düşerken izlenmesi gereken kritik destek seviyeleri

Bitcoin 64.000 doların altına düşerken izlenmesi gereken kritik destek seviyeleri

Kurumsal Bitcoin yatırımcısı kaçıyor! Rekor fon çıkışına en büyük destek 'O' ülkeden!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin fiyatı dikkat çeken bir düşüş yaşıyor ve yatırımcıların bu kritik destekleri izlemesi önemli olabilir. İşte, ayrıntılar.


Bitcoin 64.000 doların altına düşerken izlenmesi gereken kritik destek seviyeleri

Bitcoin, 21 Haziran’da altı haftanın en düşük seviyelerine yaklaşırken, analistler de alıcıların henüz devreye girmediği konusunda uyarılar yapıyor.

Cointelegraph ve TradingView verileri, BTC/USD’nin Bitstamp’ta 63.356 dolara vurmasıyla sorunlu bir BTC fiyat hareketini daha gösterdi. Haftalık bazda %3,7 ve Haziran genelinde %5,75 düşüş yaşayan parite, 64.000 dolar seviyesinde bile kabul görmekte zorlandı.

bitcoin Bitcoin 64.000 doların altına düşerken izlenmesi gereken kritik destek seviyeleri

Popüler trader Skew, mevcut piyasa yapısını analiz ederek, düşük seviyelerde bazı alıcı ilgisinin geri döndüğünü kabul etti ancak daha geniş bir toparlanmayı desteklemek için sürekli alım gücünün gerekli olduğunu belirtti.

“Burada potansiyel kısa vadeli emilim gerçekleşiyor,” diye yazdı X (eski adıyla Twitter) üzerindeki son güncel analizinde. “Görünüşe göre fiyat düşük seviyelerde spot satışa maruz kalıyor. Bir sıçrama için alıcıların kontrolü ele geçirmesi gerekiyor.”

İlgili – Bitcoin (BTC/USD) Yorum: Fiyat, Grafik ve Geleceği

Bitcoin otomatik işlem algoritmalarının merhametinde

Skew ayrıca “gerçek piyasa katılımının eksikliğinden” de yakındı. BTC fiyatının hafta boyunca otomatik işlem algoritmalarının merhametine kaldığını belirtti.

Diğer bir trader Roman, Bitcoin’in Göreceli Güç Endeksi (RSI) ve Hareketli Ortalama Yakınsama/Iraksama (MACD) göstergelerine dört saatlik zaman dilimlerinde atıfta bulunarak, potansiyel olarak BTC fiyatı için bir sıçrama tahtası oluşturabileceğini söyledi.

“Bitcoin, işlem aralığının alt sınırında duramadu ve düşmeye devam ediyor. Bu sırada RSI 30 seviyesinin üzerinde kalıyor,” diye ekledi trader Jelle, bu durumu “ilginç bir davranış” olarak nitelendirdi.

Analistler BTC için kritik destekleri şöyle açıklıyor: 64.200 dolar ve şu an bu desteğin altında. Bir de 21 SMA civarındaki 63.000 dolar. Şu an bu desteğe yaklaşıyor.

Bitcoin’in fiyat hareketlerini ve potansiyel destek seviyelerini yakından izlemek, yatırımcılar için kritik öneme sahip. Özellikle piyasanın zayıf olduğu dönemlerde, doğru stratejiler belirlemek ve piyasa trendlerini analiz etmek önemli.

İlgili – Bitcoin ve Solana’da parabolik ralli başlıyor! Real Vision analistlerinin beklediği seviyeler

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.