1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Bitcoin 2025’e kadar kaç kat büyüyecek? Ünlü CEO yanıtladı!

Bitcoin 2025’e kadar kaç kat büyüyecek? Ünlü CEO yanıtladı!

Bitcoin 2025’e kadar kaç kat büyüyecek? Ünlü CEO yanıtladı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin, geleceğin en önemli değerlerinden biri olmaya en yakın aday. Ünlü CEO, BTC’nin 2025’e kadar kaç kat büyüyeceğini söyledi. Detaylar haberimizde.

Bitcoin 2025’e kadar kaç kat büyüyecek? Ünlü CEO yanıtladı!

Lider kripto para birimi Bitcoin, geleceğin en büyük değerlerinden biri olmaya en yakın aday. Piyasaya sürüldüğü andan itibaren %28,820 değer kazanan BTC, benimsenmeye ve kitleler tarafından saklanmaya devam ediyor.

İlgili: Bitcoin nedir,geleceği nasıl?

Bitcoin için birçok gelecek tahmini bulunuyor. Bu zamana kadar yatırımcılarını yarı yolda bırakmayan kripto para için bir tahminde Pantera Capital CEO’su Dan Morehead’dan geldi.

bitcoin

Kripto odaklı bir şirket olan Pantera Capital’in CEO’su Dan Morehead, BTC’nin 2025 yılına kadar 10 kat büyüyeceğini öngörüyor. Ünlü CEO, Bloomberg TV ile yakın zamanda yaptığı röportajda BTC’nin fiyat artışının temel “Econ 101 Arz ve Talep” üzerine kurulu olduğunu söyledi.

“Her iki yılda bir, geçmişe göre 10 kat daha fazla insan kripto para birimi kullanıyor ve bu on yıldır devam ediyor.  Her iki yılda bir kriptonun fiyatı 10 kat arttı.  Bence, önümüzdeki 5-10 yıl içinde akıllı telefonu olan hemen hemen herkes kripto para kullanacak ve bu gerçekleşince çok daha yüksek bir fiyata sahip olacaklar.”

Morehead, Bitcoin’in fiyatını 2025 yılına kadar 400.000 dolara çıkaracağını düşündüğü katalizörleri de açıkladı. Ünlü CEO, Bitcoin’in daha fazla kişiye ulaşması ile değerine değer katacağını belirtti.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Teknolojik gelişmelere de dikkat çeken yönetici, dünyanın bir dönüşüm halinde olduğunu ve arkasında bir teknoloji olan her şeyin bu dönüşümün önemli parçaları olduğuna dikkat çekti.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Bitcoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 41,923 dolardan işlem görüyor. BTC, son 24 saatte yatay bir seyir izledi. Son 7 günde ise %7 değer kazandı. Kripto para 796 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Bu değer ile toplam değeri 1,9 trilyon dolar olan kripto piyasasının %42,2’sini domine ediyor.

Günlük Bitcoin (BTC) fiyat hareketleri

bitcoin Bitcoin 2025’e kadar kaç kat büyüyecek? Ünlü CEO yanıtladı!

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: