1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Bitcoin 2018’deki kanlı katliamın tekrarını mı yaşıyor?

Bitcoin 2018’deki kanlı katliamın tekrarını mı yaşıyor?

Bitcoin 2018’deki kanlı katliamın tekrarını mı yaşıyor?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin 2018 piyasa değeri ile kripto para piyasasının geri kalanı arasındaki bir oran olan Bitcoin Dominance, %40’a yakın olduğunda, %82’lik bir düşüşle facia olarak sonuçlanmıştı.

Bitcoin 2018’deki kanlı düşüşünü tekrar etti. Peter Brandt boğalar için alarm veren gözlem yayınladı

 

Efsanevi yatırımcı, Bitcoin fiyatının  %45’in altına düşmesinin Bitcoin kullanıcıları için tarihsel olarak düşüş işareti olabileceğini  hatırlıyor. 2018’in başlarında, boğalar için kanlı bir katliamla sonuçlanan günlerdeki gibi.

 

“Sadece işaret ediyorum”

 

İkonik yatırımcı  ve analist Peter Brandt’in son tweetine göre, Bitcoin (BTC) hakimiyetinin bu kadar düşük olduğu son zaman, Bitcoin (BTC) fiyatındaki acı verici düşüşle aynı zamana denk gelmişti.

 

 

Bitcoin’in piyasa değeri ile kripto para piyasasının geri kalanı arasındaki bir oran olan Bitcoin Dominance, %40’a yakın olduğunda, %82’lik bir düşüşle sonuçlanmıştı.

 

Bugün, 7 Eylül 2021’de, Bitcoin Hakimiyeti (BTC.D) göstergesi 2021’in ikinci çeyreğine geri döndü ve %41’e yakın düşük seviyelerde.

 

TradingView istatistiklerine göre Mayıs 2021’de birkaç saatliğine %40’ın altına düştü. Bu arada, CoinMarketCap araçları 2018’deki son %40’ın altındaki düşüşü kaydetti.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: