okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
0.96%
Bitcoin
68.624,02 USDT
eth
ETH
-2.35%
Ethereum
3.694,57 USDT
bch
BCH
0.02%
Bitcoin Cash
491,24 USDT
xrp
XRP
0.83%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
-1.22%
Litecoin
84,42 USDT
bnb
BNB
0.06%
Binance Coin
599,63 USDT
sol
SOL
-5.19%
Solana
167,04 USDT
avax
AVAX
-1.31%
Avalanche
38,01 USDT
ada
ADA
-1.71%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
0.54%
Poladot
7,24 USDT
doge
DOGE
3.17%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
-1.42%
Shiba Inu
0,00 USDT

Güncel Bit.Tube (TUBE) coin rehberi: TUBE coin nedir? Temel analiz

Bit.Tube Coin Nedir?
Bit.Tube Coin Nedir?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bit.Tube coin ( TUBE coin), Premine veya ICO’su olmayan Proof-of-Work algoritmasına dayanan özel bir kripto para birimidir. Profesyonel GPU madencileri, tüm ekosistemin can damarı olarak hizmet eden blok ödüllerini kazanarak blockchain ağını güvence altına almış oluyor.


Bit.Tube coin nedir?

Bit.Tube coin merkezi olmayan video içerik yayıncılığı söz konusu olduğunda bu sektöre bazı olumlu değişiklikler getirebilecek bir platform.

Bit.Tube’un Arkasındaki Fikir

Bit.Tube coin projesi, merkezi olmayan video içerik yayıncılığı için tasarlandı ve bu alanda yenilikçi fikir ve uygulamalar sunuyor. Şüphesiz bu iş modeline odaklanan ilk platform Bit.Tube değil. Ancak bu projeyi diğerlerinden ayıracak dikkat çeken bazı ilginç özellikler var.

Bit-tube-coin-tube-coin-nedir

Bit.Tube coin hangi yeniliği getiriyor?

Adından da anlaşılacağı gibi, Bit.Tube dünyadaki herkesin herhangi bir sınırlama olmaksızın video içeriği yüklemesine ve paylaşmasına izin veren bir platform. Ekip, video içerik yükleyicilerini ve izleyicilerini YouTube gibi merkezi platformlara güvenmeye zorlamak yerine, onları güçlendirmeyi daha önemli görüyor. Üstelik, platformun ilk günden itibaren kendisini daha ileri taşıyacak, dikkat çekici kripto-para birimli çözümleri var.

Bit.Tube coin platformunda depolanan veriler diğer platformların çoğunda olduğu gibi büyük sunucularda veya merkezi konumlarda depolanmayacak. Bunun yerine, IPFS ağı aracılığıyla dünya çapında dağıtılacak. Platform ve ekibi, kimi zaman hükümetlerin koyduğu sansür önlemlerinden kaçınmaları gerektiğini ve bu yüzden de böyle bir önlem aldıklarını söylüyorlar. Dahası izledikleri bu yöntem sayesinde, bilgiler hiçbir zaman silinemeyecek ve değiştirilemeyecek. Bu da genel olarak video içerik dağıtımı için tamamen yeni bir çağın habercisi olacaktır.

ilginizi çekebilir: Güncel Bitcoin ve Kripto Para Analiz Rehberi / Uzmanların Strateji ve Taktikleri: Nasıl yatırım yapılır, ne zaman alınır, ne zaman satılır? 

Bu yeni platforma erişim için özel bir tarayıcıya gerek yok. Herhangi bir tarayıcı üzerinden erişim sağlanabilir. İçeriği görüntülemek, kimin yüklediğine veya ne zaman yüklendiğine bakılmaksızın, herhangi bir ek veri de gerektirmez. Bit.Tube’da canlı yayın yapmak da mümkün olacak. Ancak canlı yayın özelliği için küçük bir yazılım parçası eklemek gerekecektir.

TÜP Jetonu

Piyasaya yeni giren blockchain tabanlı projeler çoğunlukla kendileri ile beraber yeni para birimlerini de tanıtırlar. Bit.Tube için de bir kriptopara birimi söz konusu olacak. Bu para biriminin ismi TUBE ve 53 milyonun üzerinde token mevcut olacak. Şaşırtıcı bir şekilde, Tube token için bir başlangıç parası teklifi olmayacak. Fakat borsalardan satın alınabilme ve değiştirebilme şansı olabildiği gibi bu para birimi için bir madencilik seçeneği de mevcut.

Sırada Ne Var?

Bit.Tube’un ana sisteme girmeden önce düşünmesi ve yapması gereken çok şeyi var. Şu andan itibaren, platform birkaç videoya ev sahipliği yapıyor. Ancak diğer platformlara herhangi bir şekilde rakip olabilmiş değil. Bu platformda hiç reklam olmayacak ve platformun gelirinin %90 gibi oldukça yüksek orandaki kısmı madencilerle paylaşılacak. Sınırsız video barındıran seçenekler, PPV modellerinin piyasaya sürülmesi ve mobil ve Smart TV uyumluluğu gibi özellikler nedeniyle Bit.Tube kesinlikle göz önünde bulundurmaya değer bir proje.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.