okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
0.18%
Bitcoin
68.523,03 USDT
eth
ETH
0.18%
Ethereum
3.851,76 USDT
bch
BCH
0.14%
Bitcoin Cash
471,04 USDT
xrp
XRP
-0.28%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
-0.03%
Litecoin
83,41 USDT
bnb
BNB
0.15%
Binance Coin
602,59 USDT
sol
SOL
0.03%
Solana
168,73 USDT
avax
AVAX
-0.15%
Avalanche
36,96 USDT
ada
ADA
0.31%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-0.19%
Poladot
7,36 USDT
doge
DOGE
1.3%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
3.88%
Shiba Inu
0,00 USDT

Binance’e bir uyarı daha geldi! Şimdi hangi ülke?

Binance
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance düzenleyici otoritelerden uyarılar almaya devam ediyor. Detaylar haberimizde.

Binance’e bir uyarı daha geldi! Şimdi hangi ülke?

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, Japonya’nın düzenleyici otoritesi FSA’dan aldığı uyarıların ardından Cayman Adaları, Kanada, İngiltere, Singapur ve Tayland peş peşe Binance’e düzenleme baskuları ve kısıtlamalar uyguladı.

Özellikle İngiltere’de ödeme platformları ve bankalar düzenleme otoritesinin kararının ardından kripto para borsasına para gönderme işlemelerini durdurdu.

Binance’e uyarılar burada kalacak gibi görünmüyor. Son olarak İtalyan düzenleme otoritesi CONSOB, yatırımcıları Binance borsasının İtalya’da düzenlenmediğine dair uyardı.

Düzenleyici gözlemci, Binance Group şirketlerinin ülkede herhangi bir yatırım hizmeti sunmaya yetkili olmadığını söyledi. İtalya ile Binance borsasına düzenleme uyarıları veren ülke sayısı yediye çıktı.

Bkz: Binance haberleri ve son dakika gelişmeleri

CONSOB ayrıca, yatırımcılara, bu tür bir çevrimiçi değişim platformu aracılığıyla yatırım yapmadan önce, yasaların yetki alanına girdiğinden emin olmak için gerekli özeni göstermelerini tavsiye etti.

Binance, işlem hacmi, web sitesi ziyaretleri ve müşteri sayısı açısından lider kripto borsası olarak dünyanın dört bir yanından milyonlarca müşteriye kripto hizmetleri sunuyor. Binance CEO’su Changpeng Zhao, yaptığı açıklamada yerelleşmeye özen gösterdiklerini ve yerel düzenleyicilerin kurallarına uyma konusunda istekli olduklarını vurgulamıştı. Yaşanan sıkıntıların hızlı büyüme ile ilişkili olduğunu söyleyen CZ, nitelikli çalışan bulma konusunda yaşadıkları sıkıntıların bu dönüşümü geciktirdiğini de sözlerine ekledi.

Lider kripto para borsasının özellikle İngiltere’deki yasakların ardından bu ülkede müşterileri Gemini ve Kraken gibi borsalara kayıyor. Gemini ve Kraken CEO’ları pazarlama stratejisinde bir değişikliğe gitmedikleri halde İngiltere’de müşteri sayılarının belirgin bir şekilde arttığını gözlemlediklerini açıkladı.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.