BTC : 618000 ₺ ETH : 45630 ₺ XRP : 11.223 ₺ LTC : 1659.9 ₺ USDT : 14.744 ₺ XLM : 2.99 ₺
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Binance’den yeni listeleme: Tokocrypto
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Binance’den yeni listeleme: Tokocrypto

Binance’den yeni listeleme: Tokocrypto
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası Binance, düzenlemiş olduğu 19. Launchpad sonrası TokoCrypto’yu listelemeye hazırlanıyor!

Binance TKO’yu listeliyor!

 

Binance 30 Mart’ta başlattığı ve Endonezya’nın ilk yasal kripto borsasına ait Tokocrypto ICO katılım programını saat 11 itibariyle sonlandırdı. Katılımcılar 30 Mart-7 Nisan arasında hesaplarında tuttukları BNB ortalamalarıyla sabah 7-11 arası Binance launchpad kısmına gelerek ICO programına katılmayı taahhüt etti.

Toplamda 10,5 milyon BNB’nin taahhüt edildiği Tokocrypto ICO’suna 200 bini aşkın Binance kullanıcısı katıldı.

Katılım oranına bakarak kabaca yaptığımız hesapla, 1 BNB taahhüt eden kullanıcının yaklaşık olarak 7 adet Tokocrypto (TKO) almaya hak kazanacağını söyleyebiliriz. Kitlenen BNB’ler ve hak edilen TKO’lar Türkiye saatiyle saat 12′den sonra, spot cüzdanlara eklenecektir.

Her bir TKO ön satışta 0,10 dolardan bir başka deyişle 0.00024631 BNB den satılacak ve bu ücret kitlenen BNB’lerden düşülecek.

Ayrıca saat Türkiye saatiyle saat 16 itibariyle Tokocrypto ticareti tüm Binance kullancıları için inovasyon alanında açılacaktır. Binance, Tokocrypto ticaretini TKO/BTC, TKO/BIDR, TKO/BUSD ve TKO/USDT olmak üzere 4 paritede başlatacak.

Bundan bir önceki Lauchpad’de listelenen SPF’nin de aynı şartlarda halka arz edildiği ve 4 dolar seviyelerine kadar çıktığı göz önünde bulundurulduğunda, ICO döneminde 0,10 dolardan satılan Tokocrypto’nunda listelendikten sonra 3-4 dolar aralığına çıkacağı varsayımı yapılabilir.

İlgili haber: Binance Tokocrypto (TKO) Launchpad’i hakkında bilmeniz gereken her şey!

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.