1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Binance Launchpad’den Injective Protocol (INJ) token satışı

Binance Launchpad’den Injective Protocol (INJ) token satışı

Binance Launchpad’den Injective Protocol (INJ) token satışı
0

Önde gelen kripto para borsası Binance, Binance Launchpad üzerinden yapacağı yeni token satışını duyurdu. Injective Protocol (INJ) token satışının ayrıntıları bakalım.


Binance Launchpad’den Injective Protocol (INJ) token satışı

Binance, Twitter üzerinden yaptığı duyuruda, Binance Launchpad’in yeni kampanyasını duyurdu. Şöyle deniliyor: “Injective Protocol’ün INJ token satışları Binance Launchpad üzerinden gerçekleştirilecek.”

Binance sitesinden yapılan açıklamada ise Binance Launchpad’in 16. projesinin Injective Protocol (INJ) olduğu bildiriliyor. Açıklamada şöyle deniliyor: “Injective Protocol için token satışı, 13 Ekim 2020 UTC ile 00:00 itibarıyla kullanıcıların BNB bakiyelerinin kaydedilmesiyle birlikte bir piyango formatı şeklinde yürütülecek.”

Binance, 13 Ekim ile 19 Ekim tarihleri arasında 6 gün boyunca kullanıcıların BNB bakiyelerini kayda alacak. Her kullanıcı için nihai BNB bakiyesi, Günlük Ortalama BNB Bakiyesi hesaplaması kullanılarak 6 günün ortalaması olarak belirlenecek.

koinmedya_brave

INJ token satışının ayrıntıları şu şekilde:

Token ismi: Injective Protocol (INJ)
Launchpad sabit değeri: 3,600,000 ABD Doları
Toplam token arzı: 100,000,000 INJ
Binance Launchpad için ayrılan toplam token ve oranı: 9,000,000 INJ (toplam token arzının yüzde 9’u)
Halka açık token satışı: 1 INJ = 0.40 ABD Doları (tokenin BNB olarak fiyatı ise piyango çekilişi öncesi belirlenecek).
Token satış formatı: Piyango
Azami kazanan piyango bileti sayısı: 18,000
Kazanan her bir bilet için ayrılan miktar: 200 ABD Doları (500 INJ)
Desteklenen Oturumlar: Yalnızca BNB

Binance’in yaptığı duyurunun ayrıntıları için tıklayınız!

Binance bu sefer sert kayaya çarptı – Japon platform…

Binance son haber: Önde gelen kripto para borsalarından Binance’in stratejik işbirliği yapma çabası bu sefer hüsranla bitti. Binance’in Japon kripto işlem platformu ile işbirliği yapma girişimi başarısız oldu.

Binance, lider kripto para borsalarından biri. Borsa sık sık farklı ülkelerdeki kuruluş ve kripto girişimleri ile işbirliği yaparak yerel merkezlerini ve işlem platformlarını kuruyor. Bu seferki hedefi Japonya’ydı. Ancak öyle görünüyor ki bu sefer işler beklediği gibi gitmedi.

Binance ve Japon kripto para ticareti platformu TaoTao arasında yapılan görüşmelerden bir anlaşma çıktı. Binance, stratejik bir ortaklık üzerinden Japonya’da ortak bir girişim başlatmak istiyordu.

İlgili – Binance Kullanım Rehberi: Binance.com nasıl kullanılır, avantajları nelerdir?

TaoTao, dün yaptığı duyuruda, taraflar arasında Japon kullanıcılara yönelik bir kripto işlem platformu çıkarmak için yapılan görüşmelerden bir uzlaşma çıkmadığını bildirdi. Ayrıca Binance ile olan işbirliği de sonlandırıldı.

Buradaki işbirliği girişiminin neden başarısız olduğu henüz bilinmiyor. Ancak Binance’in uzun süredir Japonya’da başı dertte. Japonya finansal düzenleyici kurumu FSA, 2018 yılında Binance’i ülkede lisanssız çalışmama konusunda uyarmıştı. Bu yıl ise Binance’ten yapılan açıklamada Japonya’da ikamet eden müşterilere hizmetlerin durdurulacağı bildirilmişti.

Bu arada Japonya kripto para borsası Fisco (eski adı Zaif) 2018 yılında bir hack olayı yaşamış ve 60 milyon dolarlık fon kaybı olmuştu. Fisco, Binance aleyhine bu konu ile ilgili dava açtı. Japon borsa, Binance’in bilerek söz konusu çalınan fonların kendi borsası üzerinden aklanmasına izin verdiğini iddia ediyor.

Kaynak

Etiketler: