1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Binance’den son günlerin en gözde koinine listeleme jesti!

Binance’den son günlerin en gözde koinine listeleme jesti!

Binance’den son günlerin en gözde koinine listeleme jesti!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Binance, Dogecoin’in peşinden giden ve onun gibi bir şaka üzerine oluşturulan SHIBA INU’yu (SHIB) listeleme kararı aldı. Peki SHIB nedir ve listeleme ne zaman gerçekleşecek?

Binance’den SHIBA INU bombası!

 

Sadece 4 yıllık bir maziye sahip olmasına rağmen kripto para sektörünün en yüksek hacimli borsası haline gelen Binance, büyümeye devam ediyor. Hemen hemen her hafta yeni bir koin listeleyerek portföyünü genişleten Binance, bu hafta SHIBA INU’yu listeleyeceğini duyurdu.

”Binance, SHIBA INU’yu (SHIB) İnovasyon Bölgesinde listeleyecek. SHIB ilk etapta SHIB/BUSD ve SHIB/USDT pariteleriyle birlikte listelenecek. SHIB, 10 Mayıs 2021 günü Türkiye saatiyle saat 14:00 listelenmeye başlayacak. Ancak kullanıcılar hazırlık olarak başka borsalardan veya soğuk cüzdanlarından Binance’ye SHİB’lerini göndermeye şimdiden başlayabilir.”

İlgili haber: Binance Kullanım Rehberi: Binance.com nasıl kullanılır, avantajları nelerdir?

SHIBA INU (SHIB) nedir?

Tıpkı DOGE gibi bir “meme” yani şaka amacı ile üretilen SHIB, yine DOGE gibi sembolünü Shiba Uni cinsi Japon köpek ırkından alıyor. Ayrıca isim olarakta yine Shib Uni cinsi Japon köpek ırkının adını benimseyen SHIB, resmi internet sitesinde yer alan proje açıklamasına göre “deneysel” nitelik taşıyor.

Ek olarak SHIB, Shıba Uni’nin yerel tokene olmakla beraber, merkezi olmayan bir değişim olan ShibaSwap’ı kullanmak için bir teşvik olarak listelenen ve kullanılan ilk kripto para olma özelliği taşıyor.

shiba uni Binance’den son günlerin en gözde koinine listeleme jesti!

SHIBA UNI fiyat analizi!

Elon Musk’ın 8 Mayıs’ta SNL programına katılmasıyla bir günde %300’den fazla değerlenen SHIB, Binance’dan gelen listeleme haberi sonrasında ise %36’lik ek bir yükseliş yaşamıştır. SHIB böylelikle son 7 günde %1100’lük, son 30 günlük süreçte ise %29400’lük uçuk yükseliş oranlarına ulaşmıştır.

shiba uni Binance’den son günlerin en gözde koinine listeleme jesti!

Innovation Zone (İnovasyon Bölgesi) nedir?

Innovation Zone, kullanıcıların, daha yüksek oynaklığa sahip olması ve diğer tokenlardan daha yüksek risk oluşturması muhtemel yeni, yenilikçi tokenları alıp satabilecekleri özel bir trade bölgesidir. Innovation Zone’da işlem yapmadan önce, tüm kullanıcıların Binance Kullanım Koşullarını dikkatlice okumaları ve İlk Sorumluluk Reddinin bir parçası olarak bir anketi doldurmaları için Innovation Zone ticaret sayfasının web sürümünü ziyaret etmeleri gerekir.

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: