1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü kripto platformu dev ödeme kanallarına entegre oluyor!

Ünlü kripto platformu dev ödeme kanallarına entegre oluyor!

Ünlü kripto platformu dev ödeme kanallarına entegre oluyor!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto platformu Bitwell, PayPay, Visa ve Master Card ödeme sistemlerine entegre oluyor. Detaylar haberimizde.

Ünlü kripto platformu dev ödeme kanallarına entegre oluyor

Dijital varlık türevleri alım satım platformu BitWell, Visa, PayPal ve Master Card gibi küresel ödeme kanallarına erişim sağlanacağını ve 65’ten fazla ülke ve bölgedeki kullanıcılara bu hizmete erişim imkanı sağlayacağını duyurdu. Bitcoin ve diğer dijital varlıkları almak isteyen küresel kullanıcıların daha kolay ve hızlı bir şekilde satın alması için 300 fiat ve 20 dijital para ödemesi için kanal açılıyor.

Anlaşma kullanıcıların BitWell’e katılma ve dijital varlıkları satın alma engelini önemli ölçüde azaltıyor. Yatırımcıların ise BitWell’in dijital varlık hizmetlerine erişmesi için daha uygun bir deneyim sunmayı amaçlıyor.

Bkz: Ethereum, Ethereum haberleri ve son dakika gelişmeleri

Bitwell’in ödeme sistemi Alchemy Pay, Visa / Master Card / PayPal gibi küresel ödeme kanalları da dahil olmak üzere 65’ten fazla ülke ve bölgeyi, 300 fiat para birimini ve 20 dijital para kanalını destekleyebilecek.

Bitwell’in platform tokenı WELL’de Alchemy Pay ödeme sisteminin içerisinde yer alacak. WELL ile Singapore Sands Hotel’deki CeLaVi, Hong Kong’daki Pricerite Real Value, Dubai Mall ve diğer tanınmış küresel simge yapılarda bulunan binlerce çevrimiçi ve çevrimdışı mağazada anında ödeme yapılabilecek.

BitWell, sürekli sözleşmeler, spot ticaret ve tasarrufların yanı sıra, çapraz teminat modeli dahil olmak üzere bir dizi ürün grubu içeren uluslararası bir dijital varlık türevleri ticaret platformu olarak hizmet veriyor. Aynı zamanda Bitwell DeFi seçeneklerini başlatan ilk platformlardan biri.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.