Loading...
btc
BTC
0.9%
Bitcoin
64.485,74 USDT
eth
ETH
2.69%
Ethereum
3.087,32 USDT
bch
BCH
2.68%
Bitcoin Cash
492,51 USDT
xrp
XRP
3.16%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
1.83%
Litecoin
78,77 USDT
bnb
BNB
0.37%
Binance Coin
555,19 USDT
sol
SOL
1.07%
Solana
139,92 USDT
avax
AVAX
5.9%
Avalanche
35,89 USDT
ada
ADA
3.33%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
4.39%
Poladot
6,67 USDT
doge
DOGE
1%
Doge Coin
0,15 USDT
shib
SHIB
4.3%
Shiba Inu
0,00 USDT

Ünlü kripto platformu dev ödeme kanallarına entegre oluyor!

ünlü kripto platformu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü kripto platformu Bitwell, PayPay, Visa ve Master Card ödeme sistemlerine entegre oluyor. Detaylar haberimizde.

Ünlü kripto platformu dev ödeme kanallarına entegre oluyor

Dijital varlık türevleri alım satım platformu BitWell, Visa, PayPal ve Master Card gibi küresel ödeme kanallarına erişim sağlanacağını ve 65’ten fazla ülke ve bölgedeki kullanıcılara bu hizmete erişim imkanı sağlayacağını duyurdu. Bitcoin ve diğer dijital varlıkları almak isteyen küresel kullanıcıların daha kolay ve hızlı bir şekilde satın alması için 300 fiat ve 20 dijital para ödemesi için kanal açılıyor.

Anlaşma kullanıcıların BitWell’e katılma ve dijital varlıkları satın alma engelini önemli ölçüde azaltıyor. Yatırımcıların ise BitWell’in dijital varlık hizmetlerine erişmesi için daha uygun bir deneyim sunmayı amaçlıyor.

Bkz: Ethereum, Ethereum haberleri ve son dakika gelişmeleri

Bitwell’in ödeme sistemi Alchemy Pay, Visa / Master Card / PayPal gibi küresel ödeme kanalları da dahil olmak üzere 65’ten fazla ülke ve bölgeyi, 300 fiat para birimini ve 20 dijital para kanalını destekleyebilecek.

Bitwell’in platform tokenı WELL’de Alchemy Pay ödeme sisteminin içerisinde yer alacak. WELL ile Singapore Sands Hotel’deki CeLaVi, Hong Kong’daki Pricerite Real Value, Dubai Mall ve diğer tanınmış küresel simge yapılarda bulunan binlerce çevrimiçi ve çevrimdışı mağazada anında ödeme yapılabilecek.

BitWell, sürekli sözleşmeler, spot ticaret ve tasarrufların yanı sıra, çapraz teminat modeli dahil olmak üzere bir dizi ürün grubu içeren uluslararası bir dijital varlık türevleri ticaret platformu olarak hizmet veriyor. Aynı zamanda Bitwell DeFi seçeneklerini başlatan ilk platformlardan biri.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.