1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Binance’den daha önce örneği görülmemiş bir adım!

Binance’den daha önce örneği görülmemiş bir adım!

Binance’den daha önce örneği görülmemiş bir adım!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, daha önce örneği görülmemiş bir adım atıyor. Dev borsa Brezilya güvenlik güçlerine eğitim verecek. Detaylar haberimizde.

Binance’den daha önce örneği görülmemiş bir adım!

Kripto para piyasasındaki en büyük sorunlardan biri de güvenlik. Kripto paralar değer olarak büyümeye devam ettikçe dolandırıcıların ve bilgisayar korsanlarının da hedefi haline geldi.

Kripto paralar ile ilgili en temel eleştirilerden olan kara para aklama ve terörizmin finansmanı düzenleyicilerin bu alandaki gündemlerinden biri. Brezilya polisi, Bitcoin dolandırıcılığına karşı çalışmalar yapıyor.

İlgili: Binance (BNB) coin fiyat tahmini

Son aylarda bu alandaki eğitimlere hız veren güvenlik güçleri Mayıs 2022’de FBI ve CIA’den Bitcoin ile ilgili bilgi aldı.

Ocak ayında, güvenlik bürokrasisi Bitcoin ve kripto para birimleri ile ilgili bilgi edinmek için El Salvador’a gitmişti. Bilindiği gibi El Salvador, Bitcoin’i yasal hale getiren dünyadaki ilk ülkeydi.

https://twitter.com/cz_binance/status/1540422895238877192?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1540422895238877192%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fnews.coincu.com%2F102423-binance-trains-the-brazilian-federal-police%2F

Önümüzdeki hafta Brezilya’da, dünyanın en büyük kripto para borsası Binane araştırma departmanı blok zinciri ve kripto para birimleri üzerine bir oturum düzenleyecek. Federal polis’de bu oturumu takip edecek. Eğitim üç gün sürecek ve blockchain ve kripto para fikirleri ile Binance borsasının kara para aklamayı önleme (AML) standartları gibi konuları kapsayacak. Ayrıca, şirketin siber suçlar ve mali suçlarla mücadele etmek için nasıl önlemler aldığı da ele alınacak.

https://twitter.com/cz_binance/status/1540417357121785857

Binance’in Asya-Pasifik’teki istihbarat ve araştırma başkanı Jarek Jakubcek de Brezilya’da yapılacak oturuma katılacak olan isimler arasında. Dünya çapındaki siber suç uzmanları Brezilya polisinin sorularını yanıtlayacak.

Binance’in güvenlik ve soruşturma ekibi yıllar boyunda çok çeşitli dolandırıcılık ve dolandırıcılık planları ile uğraştı. Platform, ilgili suçlarla bağlantılı bireysel hesapların bulunmasında etkili oldu. Binance’in bu adımı kripto paralar ile ilgili algıyı değiştirme de önemli bir çaba olarak görülüyor.

İlgili: Binance nedir, geleceği nasıl?

 

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: