1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Binance’de rekorlar haftası!

Binance’de rekorlar haftası!

Binance’de  rekorlar haftası!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Tüm zamanların en yüksek seviyelerini gören Binance’ın tüm rekorları geride bıraktığı haftanın içerisindeyiz. Detaylar haberimizde.

Binance’de rekorlar haftası!

Binance Coin (BNB), son 7 günde fiyatına %20’den fazla ekledi ve dün yaklaşık 680 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Dünyanın en büyük 3. kripto para birimi, son 24 saatte yaklaşık %3’lük bir sıçrama yaptıktan sonra bugün 100 milyar dolarlık piyasa sınırını geçti.

Binance Coin, Bitcoin ve Ethereum’dan sonra 100 milyar dolarlık bir piyasa değeri elde eden üçüncü dijital para birimi. BNB’nin değeri şu anda son 30 günde %100’den fazla arttı. Kripto para birimi, bu yıl nisanın ilk haftasında 50 milyar dolarlık piyasa sınırını geçmişti.

Bkz: BNB, BNB haberleri ve son dakika gelişmeleri

BNB’nin piyasa hakimiyeti, 2021’in başından bu yana önemli ölçüde arttı. Binance Coin şu anda toplam kripto piyasasının yaklaşık %4,5’ini oluşturuyor. Bu da Binance’in bugüne kadar gördüğü en yüksek oran. 1 Ocak 2021’de Binance Coin 37 dolar civarında işlem görüyordu, BNBson 4 ayda %1.750’den fazla arttı ve bu da onu ilk 3 arasında en iyi performans gösteren kripto para birimi yapıyor.

BNB’nin toplam piyasa değeri, artık S&P Global ve BNP Paribas dahil olmak üzere birçok finansal hizmet şirketinden daha fazla. BNB’nin zincir içi faaliyeti, Binance Coin fiyatındaki son artış nedeniyle ivme kazandı. BNB işlemlerinin sayısı ile alım satım hacimleri son birkaç ayda önemli ölçüde arttı.

BNB’deki son artış, kısa BNB pozisyonlarının tasfiyesini hızlandırdı. Kripto analiz platformu Bybt.com tarafından yayınlanan en son verilere göre, son 24 saatte yaklaşık 10 milyon dolarlık kısa BNB pozisyonu tasfiye edildi.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, son tweet’inde BNB’nin ekosistemi hakkında bilginin önemini vurguladı ve insanlardan Binance Coin hakkında bilgi edinmelerini istedi.

“BNB’yi öğrenmek için 3 tam günden fazla harcamadıysanız BNB satın almayın. Ekosistemi büyük ve anlaşılması biraz zaman alacak. Sadece fiyatı yükseldiği için satın almayın.”

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.