1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Binance FTX’den son dakika tweetleri sular duruluyor mu?

Binance FTX’den son dakika tweetleri sular duruluyor mu?

Binance FTX’den son dakika tweetleri sular duruluyor mu?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından olan Binance ve  FTX’in son günlerde gündemi meşgul eden tartışmasında sular duruluyor. Binance, FTX’i satın mı alacak? Detaylar haberimizde.

Binance FTX’den son dakika tweetleri sular duruluyor  mu?

Son günlerde kripto piyasasında ana gündem Binance ve FTX arasındaki tartışma. Dünyanın işlem hacmi bakımından en büyük kripto para borsası olan Binance’in kurucusu ve CEO’su Çinli kripto milyarderi Changpeng Zhao, ya da piyasada bilinen adıyla CZ, FTX’in bir likidite sorunu yaşadığını dile getirmişti.

FTX CEO’su Sam Bankman-Fried, önce soru yok dese de bugün FTX kısa süreliğine işlemleri durdurmak zorunda kaldı. Son atılan tweetler suların durulduğunu ve FTX’in sorunu artık kabul ettiğini gösteriyor.

Yapılan yorumlar FTX borsasının iki gündür Binance ile girdiği savaşı kaybettiği yönünde. CZ’nin hafta sonu FTX’in CEO’su Sam Bankman-Fried (SBF) ile açıkça tartışmasının ardından FTX token büyük değer kaybetti. FTT, son yedi günde %58 düştü. Ancak hem CZ cephesinden hem de  SBF tarafından atılan tweetler suların durulduğunu gösteriyor. Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), şirketinin rakip FTX’i satın almak için bir niyet mektubu imzaladığını duyurdu. CZ, ayrıca FTX’in bugün Binance’den yardım istediğini de söyledi.

İlgili: Binance (BNB) coin fiyat tahmini

https://twitter.com/cz_binance/status/1590013613586411520

FTX CEO’su Sam Bankman-Fried’de yaptığı açıklamada işlerin yoluna girdiğini ve Binance ile FTX’in stratejik işlemler için iş birliği yaptığını açıkladı.

Bankman-Fried ve Zhao, önümüzdeki birkaç gün içinde tam bir durum tespiti yapacaklarını ve sürecin devam ettiğini açıkladı.

İlgili: FTX (FTT) Token fiyat tahmini

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler:

Total
0