Loading...
btc
BTC
0.03%
Bitcoin
66.243,52 USDT
eth
ETH
-0.05%
Ethereum
3.567,26 USDT
bch
BCH
0.18%
Bitcoin Cash
430,74 USDT
xrp
XRP
-0.28%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
0.35%
Litecoin
79,50 USDT
bnb
BNB
-0.34%
Binance Coin
606,11 USDT
sol
SOL
-0.69%
Solana
144,51 USDT
avax
AVAX
1.28%
Avalanche
30,39 USDT
ada
ADA
-0.02%
Cardano
0,41 USDT
dot
DOT
0.05%
Poladot
6,23 USDT
doge
DOGE
-0.33%
Doge Coin
0,14 USDT
shib
SHIB
-0.35%
Shiba Inu
0,00 USDT

Binance, Ethereum ağında para çekme ve yatırmayı geçici olarak durduruyor: İşte, ayrıntılar

Binance blockchain'i Ethereum'u oyun dışına ittiğini görülüyor. Gücünü blockchain'inden alan Ethereum, ICO piyasasının ölmesiyle eski günlerini
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Binance, Ethereum (ETH) ağında para çekme ve yatırma işlemlerini geçici olarak durduracağını açıkladı. 29 Mayıs’ta gerçekleşecek bu olay ile ilgili ayrıntılara bakalım.

Binance, Ethereum ağında para çekme ve yatırmayı geçici olarak durduruyor: İşte, ayrıntılar

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, Ethereum (ETH) ağı için 29 Mayıs’ta cüzdan bakımını gerçekleştirecek. Bu süreç yaklaşık iki saat sürecek.

Bu bakımı desteklemek amacıyla Binance, ETH ağı üzerindeki para yatırma ve çekme işlemlerini geçici olarak askıya alacak ve her şey tamamlandığında işlemleri yeniden başlatacak. Şirket, bahsedilen ekosistem üzerindeki varlıkların ticaretinin etkilenmeyeceğini ve kullanıcılarla ilgili tüm teknik gereksinimlerin karşılanacağını garanti etti.

Binance, bu konuda başka bir duyuru yapmayacağını belirtti. Bu, internet üzerinde kullanıcıların karşılaşacağı bilgilerin dikkatle değerlendirilmesi gerektiği anlamına geliyor.

İlgili – Bitcoin’deki düşüşün arkasındaki 9.666.000.000 dolar değerindeki BTC hareketi

binance Binance, Ethereum ağında para çekme ve yatırmayı geçici olarak durduruyor: İşte, ayrıntılar

Önceki benzer olaylar

Bu yılın başlarında, borsa Solana (SOL) çekim işlemlerini geçici olarak durdurmuştu. Bu durumu “ağ üzerindeki işlem hacmindeki artış” olarak gerekçelendirmişti. Müşterilerinden özür dileyen Binance, hizmetleri birkaç gün içinde yeniden başlatmıştı.

Binance, kullanıcı deneyimini iyileştirmek amacıyla platformunu düzenli olarak günceller. En son olarak, Binance Spot’ta PEPE/EURO, AR/FDUSD, ENA/EUR, REZ/USDC ve TRB/FDUSD gibi yeni işlem pariteleri ekledi. Ayrıca PEPE/EURO, BB/USDT, NOT/USDT, AR/FDUSD, ENA/EUR, PEPE/EUR, REZ/USDC ve TRB/FDUSD için ticaret botları hizmeti sundu.

Bunun öncesinde, Binance Spot’ta XRP/JPY, SHIB/JPY, ADA/JPY ve SOL/JPY işlem çiftlerini ekledi ve Meksikalı kullanıcılar için USDT ve MXN arasında doğrudan bir çift tanıtarak işlemleri basitleştirdi.

Binance ayrıca, güvenlik endişeleri veya düşük likidite nedeniyle bazı kripto paraları liste dışı bırakma politikası uyguladı. Şubat ayında Monero (XMR) ve üç diğer altcoin (Aragon (ANT), Multichain (MULTI) ve Vai (VAI)) için ticaret hizmetlerini sonlandırdı.

Bu ayın başlarında, Binance, Ripple’ın XRP’si ve stabil coin TUSD’u Multi-Assets Modu’nda teminat varlıkları olarak desteklemeyi durduracağını duyurdu. Bu değişiklik 28 Mayıs’ta yürürlüğe girecek ve vadeli işlem cüzdanlarındaki kalan XRP ve TUSD bakiyeleri otomatik olarak USDT’ye dönüştürülecek.

İlgili – Celestia TIA coin nedir? TIA/USD yorum, geleceği ve haberler

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.