Binance dev organizasyona sponsor oldu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance borsası son dönemde tanıtım alanında gösterdiği ihmali dev bir platformla telafi ediyor. 

Binance 64. Grammy Ödüllerine sponsor oldu

Dünyanın en büyük işlem hacmine sahip kripto para borsası Binance, 64. Grammy Ödül töreni resmi ortakları arasına girdi.

Müzik dünyasının Oscar’ı konumunda olan Grammy Ödül töreni 3 Nisan’da, Las Vegas’ta gerçekleşecek. Grammy Ödül töreni, The Recording Acadmy tarafından düzenleniyor.

Perşembe günü yapılan basın duyurusunda, Binance’in Pazar günü yapılacak ödül töreni ve onun öncesinde icra edilen Grammy Week etkinlikleri süresince, farklı Web3 teknolojileri ile organizasyona katkıda bulunacak.

Recording Academy eş bakanı Panos Panay, işbirliği anlaşmasının şirketlerine ve müzik tutkunlarına yeni deneyimler tattıracağından bahsetti.

Topluluk odaklı yapısı ile kripto ve blockchain alanında lider konumda bulunan Binance, muziği tüm dünyada daha fazla güçlendirme amacıyla çalışan Grammy için mükemmel bir iş ortağı olacaktır.

Anlaşılan o ki, tarafların iş birliği yalnızca teknoloji transferi konusunda kalmayabilir. Ortaklık, kripto para kullanımından, alanın pek çok farklı öğesini de kapsayacak şekilde genişletilebilir.

Binance’ın dünya çapında izlenen Grammy Ödül törenünde görünür olması, kripto para alanının yaygınlaşması ve genişlemesi açısından oldukça önemli olacaktır.


Mart ayı başlarında Binance CEO’su Changpeng Zhao, borsanın, farklı sektörlerin önde gelen temsilcileriyle işbirliğine giderek onları kripto para alanına kazandırmayı hedeflediğini açıklamıştı.

Bununla birlikte, Binance Recording Academy’nin tek kripto ortağı değil. Şirket daha önce de Tezos üzerinde bulunan OnOfNFT ile 64-66. Grammy Ödülleri NFT geliştiricisi olarak anlaşmıştı.

 

Canlı BTC fiyatı: [mcrypto coin=”BTC” currency=”USD”]

İlgili : Bitcoin teknik analizi, grafik ve yorumlar

Binance Coin Rehberi: BNB coin nedir? Geleceği var mı?

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Binance dev organizasyona sponsor oldu
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.