1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Binance dev organizasyona sponsor oldu

Binance dev organizasyona sponsor oldu

Binance dev organizasyona sponsor oldu
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Binance borsası son dönemde tanıtım alanında gösterdiği ihmali dev bir platformla telafi ediyor. 

Binance 64. Grammy Ödüllerine sponsor oldu

Dünyanın en büyük işlem hacmine sahip kripto para borsası Binance, 64. Grammy Ödül töreni resmi ortakları arasına girdi.

Müzik dünyasının Oscar’ı konumunda olan Grammy Ödül töreni 3 Nisan’da, Las Vegas’ta gerçekleşecek. Grammy Ödül töreni, The Recording Acadmy tarafından düzenleniyor.

Perşembe günü yapılan basın duyurusunda, Binance’in Pazar günü yapılacak ödül töreni ve onun öncesinde icra edilen Grammy Week etkinlikleri süresince, farklı Web3 teknolojileri ile organizasyona katkıda bulunacak.

Recording Academy eş bakanı Panos Panay, işbirliği anlaşmasının şirketlerine ve müzik tutkunlarına yeni deneyimler tattıracağından bahsetti.

Topluluk odaklı yapısı ile kripto ve blockchain alanında lider konumda bulunan Binance, muziği tüm dünyada daha fazla güçlendirme amacıyla çalışan Grammy için mükemmel bir iş ortağı olacaktır.

Anlaşılan o ki, tarafların iş birliği yalnızca teknoloji transferi konusunda kalmayabilir. Ortaklık, kripto para kullanımından, alanın pek çok farklı öğesini de kapsayacak şekilde genişletilebilir.

Binance’ın dünya çapında izlenen Grammy Ödül törenünde görünür olması, kripto para alanının yaygınlaşması ve genişlemesi açısından oldukça önemli olacaktır.

Mart ayı başlarında Binance CEO’su Changpeng Zhao, borsanın, farklı sektörlerin önde gelen temsilcileriyle işbirliğine giderek onları kripto para alanına kazandırmayı hedeflediğini açıklamıştı.

Bununla birlikte, Binance Recording Academy’nin tek kripto ortağı değil. Şirket daha önce de Tezos üzerinde bulunan OnOfNFT ile 64-66. Grammy Ödülleri NFT geliştiricisi olarak anlaşmıştı.

 

Canlı BTC fiyatı: $ 23,444.28

İlgili : Bitcoin teknik analizi, grafik ve yorumlar

Binance Coin Rehberi: BNB coin nedir? Geleceği var mı?

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: