Loading...
btc
BTC
-0.58%
Bitcoin
65.280,75 USDT
eth
ETH
-0.7%
Ethereum
3.133,00 USDT
bch
BCH
-0.95%
Bitcoin Cash
520,69 USDT
xrp
XRP
-0.67%
Ripple
0,50 USDT
ltc
LTC
-1.05%
Litecoin
78,89 USDT
bnb
BNB
-0.66%
Binance Coin
562,67 USDT
sol
SOL
-1.93%
Solana
148,34 USDT
avax
AVAX
-1.84%
Avalanche
36,59 USDT
ada
ADA
-0.91%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-1.48%
Poladot
6,75 USDT
doge
DOGE
-1.69%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
-2.03%
Shiba Inu
0,00 USDT

Milyar dolarlık hedge fonu, altın yerine Bitcoin diyor!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bill Miller’ın milyar dolarlık Hedge fonu, BTC’yi daha karlı bir yatırım olarak görüyor.

 

Bill Miller’ın milyar dolarlık Hedge fonu, BTC’nin artan potansiyeli daha cazip göründüğü için altın yerine Bitcoin’i seçiyor

 

Altın’a göre uygun bir yatırım olarak görülen  Bitcoin, kripto piyasası içindeki ve dışındaki birçok yatırımcının desteklediği bir nokta olmaya başladı.

 

Miller Opportunity Trust Fund, Bitcoin’in hala altından daha avantajlı olduğunu düşünüyor

 

Yakın zamanda, Milyarder Bill Miller tarafından yönetilen bir değer fonu olan Miller Opportunity Trust, Bitcoin’in dijital altın olarak önemine dikkat çekerken, şu anda piyasaya adım atmak için çok geç olmadığını  özellikle teyit etti.

 

Bitcoin’e yöneldiğini açıklayan firma, bu yılın başlarında kaydedilen piyasa oynaklığına rağmen Bitcoin’in değerli bir dijital varlık olarak yukarı yönlü potansiyele sahip olduğunu kaydetti. Açıklamadan alıntıları okuyabilirsiniz;

 

“Çeyrekte, Bitcoin düştüğünde, güven, ek yukarı yönlü potansiyel sağlayan Bitcoin’deki temel varlıklarına yönelik daha büyük indirimlerinden sonra işlem yapıldı. Bitcoin’in bir “dijital altın” biçimi olarak önemli bir yukarı yönlü potansiyele sahip olduğuna inanıyoruz.

 

Altının mevcut piyasa değeri, Bitcoin’inkinden önemli ölçüde yüksek. Bu büyük fark, altın savunucuları tarafından altının gerçekten Bitcoin’den daha değerli olduğunun kanıtı olarak gösterildi. Ancak, Bitcoin’in kullanımda olduğu süreye kıyasla altının kullanım süresinin uzunluğu göz önüne alındığında, Bitcoin yetişmek  ve geçmek için harika bir iş çıkarıyor.

 

Bitcoin’in dünyanın en büyük fintech şirketlerinden bazılarına karşı 1 trilyon dolarlık bir değerlemeye ulaşan en hızlı varlık olduğunu hatırlatan açıklamada. Fon, Bitcoin’in daha gidecek çok daha uzun ve yorucu bir yolu olduğunu kabul ediyor, ancak yine de ödülün risklerden daha ağır basacağını savunuyor.

 

“Altının piyasa değeri 11 trilyon dolardan fazlayken, Bitcoin’in 600 milyar dolara yakın mevcut sınırının ona yetişmesi için uzun bir yolu olacak. Devam eden bir benimseme eğrisinin başındayız ve Bitcoin volatil olacak ancak riske karşı ödülünün çok daha çekici olduğunu düşünüyoruz.”

milyar dolarlık Hedge fonu

Bu arada, Milyarder daha önce Bitcoin’in kendi liginde olduğunu ima ederken, dünyada Bitcoin’in likidite seviyesini yukarı yönlü potansiyeliyle birleştiren bir varlık olmadığını açıklamıştı. 

 

Mayıs ayında, ayı fırtınası piyasaya çıktığında Miller, diğer alternatiflerin  yanı sıra, fiyatlar ne kadar yüksek veya düşük olursa olsun neden ısrarla  Bitcoin üzerine bahis oynadığını açıkladı.

 

“Bir şeyi daha yüksek fiyatlarla beğenip tercih ettiysem, daha düşük fiyatlarla onu daha çok seveceğim. Bitcoin düzeltmesi, bu kadar kısa bir sürede hisse senedi piyasasının başına geldiyse bu çok aşırı olarak görülebilir ,oysa  Bitcoin’de birçok kez gördüğümüz hareketlerle aynı doğrultuda ve beklenilen reaksiyonlar” dedi

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.