1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Beklenen Bitcoin boğa rallisi hayal mi oldu? Ünlü analistten şok açıklama

Beklenen Bitcoin boğa rallisi hayal mi oldu? Ünlü analistten şok açıklama

Beklenen Bitcoin boğa rallisi hayal mi oldu? Ünlü analistten şok açıklama
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü bir kripto para analisti, çok merakla beklenen bir sonraki Bitcoin boğa rallisi ile ilgili kritik bir açıklama yaptı. Analistin açıklamasının ayrıntılarına bakalım.

Beklenen Bitcoin boğa rallisi hayal mi oldu? Ünlü analistten şok açıklama

Yakından takip edilen bir kripto para analisti, kripto para piyasası ve Bitcoin’in yeni bir boğa piyasası görememe ihtimali üzerine konuştu.

“The Flow Horse” takma adını kullanan analist, aynı zamanda Cantering Clark olarak da biliniyor. Analist, sosyal medya platformu X üzerinden yaptığı açıklamada, bu sefer kripto para piyasasında boğa dönüşüm konusunda daha az emin olduğunu vurguluyor. Şöyle diyor:

“Son ayı piyasası döneminde insanlar artık bitti diye düşünüyordu. Şimdi ise herkes çok rahat bir şekilde bir sonraki boğa piyasası fikrini benimsemiş.

Geçen sefer çok emindim. Ancak bu sefer ben çok daha az eminim. Hayatta kalanların TradFi (geleneksel finans) ile bir tür sınırlı entegrasyonuna daha fazla güveniyorum.”

İlgili – Ünlü analistten, Bitcoin’de daha önce %214 ralliye yol açan boğa sinyal açıklaması

Güncel Bitcoin fiyat tahmini 2023-2025 ve BTC gelecek beklentileri

Analiste göre, kripto para alanı, hayati önem taşıyan gerçek dünya kullanım senaryolarını geliştirme vaadini yerine getiremiyor. Bu da kriptoların daha fazla benimsenme şansına zarar veriyor. Şöyle açıklıyor:

“Sürekli gelecek vaatleri, çok sayıda scam olayı ve stabil coinler ve Bitcoin’in İsviçre Bankası’na benzetilmesi dışında gerçek dünyada kullanım alanı yok. Küresel finans sistemi için gerçekten dönüştürücü olan şeylerden bahsetmeye bile gerek yok.”

The Flow Horse, yaklaşan boğa piyasasına şüpheyle yaklaşırken yatırımcı Chris Burniske, bir kripto boğa piyasasının geleceğinden emin olduğunu söylüyor.

İlgili – Güncel Bitcoin fiyat tahmini 2023-2025 ve BTC gelecek beklentileri

Girişim sermayesi şirketi Placeholder’ın ortağı ve aynı zamanda ARK Invest’in kripto bölümünün eski başkanı olan Burniske, Bitcoin ve kripto paraların yeni bir boğa piyasasına geçmeden önce son bir düşüş yaşayabileceğini ifade ediyor.

Burniske, Bitcoin ve kripto para piyasasında gerçek rallinin 2025 yılında başlayabileceğini düşünüyor.

Kaynak

Etiketler: