1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Başarılı olabilecek süpriz coinler
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Başarılı olabilecek süpriz coinler

Başarılı olabilecek süpriz coinler
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü analist sürpriz 2 coin hakkında oldukça yüksek beklentilere sahip. Düşük piyasa büyüklüğüne sahip bu kripto paralar için haberimizin içeriğine göz atabilirsiniz.


Link gibi çılgın işlere imza atabilecek sürpriz 2 coin!

Ünlü analist Josh Rager, piyasa hacmi düşük olan 2 kripto para hakkında övgü dolu sözlerle karşımıza çıktı. Rager, iki kripto paranın inovasyon ve özgürlük anahtar kelimeleri ile karşımıza çıktığını iddia ediyor.

Rager, paylaştığı tweet’in ekine tavsiyede bulunduğu kripto paralar hakkında kısa bir açıklama metni koydu. Bu açıklama metninde Bill Drummond deneyinden bahsediyor. Bill Drummond mahlasını kullanan bir grup geliştirici iki kripto para sayesinde finansal sisteme özgürlük getirmeyi hedefliyor.

İlgili: Uzmanından az bilinen 5 sürpriz coin önerisi!

Josh Rager’ın önerdiği kripto paralar XAMP ve TOB.

İlk kripto para Antiample (XAMP) yazının kaleme alındığı saatte 1.73 cent’ten işlem görüyor. 8 milyon dolarlık piyasa büyüklüğü ile XAMP, CoinMarketCap’te 562’inci sırada yer alıyor. XAMP’nin toplam arzı 543.55 milyon adet ve 465.92 milyonu piyasaya sürülmüş durumda. XAMP’nin yaklaşık %86’sı piyasaya sürüldü. Bu durum XAMP yatırımcıları için bir avantaj olarak görülebilir.

XAMP, CoinMarketCap’te 1 Ağustos 2020’den beri listeleniyor. Aşağıdaki grafikte XAMP’nin 24 günlük serüvenini görüyoruz.

sürpriz 2 coin Başarılı olabilecek süpriz coinlerRoger’ın tavsiyede bulunduğu ikinci kripto para Token of Babil (TOB). Bu kripto para 17 Ağustos’tan beri CoinMarketCap’te listeleniyor. Bugün yaklaşık %18’lik değer artışı ile 5.78 dolardan işlem görüyor. TOB’un toplam arzı konusunda net bilgi henüz yok. Son 24 saatlik zaman diliminde TOB işlem hacmi sadece 355 bin dolar. Bu rakam diğer kripto paralara kıyasla oldukça düşük.

Aşağıdaki grafikte TOB fiyatlarında 6 günlük değişimi görüyoruz.

sürpriz 2 coin Başarılı olabilecek süpriz coinlerYukarıdaki kripto paraların likiditesi Uniswap’ta arttırılabilir.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.