1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Balinaların her bulduğunu aldığı sürpriz coin

Balinaların her bulduğunu aldığı sürpriz coin

Balinaların her bulduğunu aldığı sürpriz coin
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Balinalar yüklü miktarda bir kripto paradan alımlar yapıyor. Hem de sektörden önemli bir ismin ayrılmasına rağmen. Balinalar bir kaç saatte 18 milyon coin aldı.


Balinaların yüklü miktarda aldığı sürpriz coin

Ethereum ağındaki balinalar bir dizi yüklü Fantom (FTM) coin alımlarına başladı. Sadece son 15 saatte 18 milyon FTM coin aldılar. WhaleStats’in sağladığı veriler bu yönde.

WhaleStats’ta yer alan FTM sayfasındaki bilgilere göre, Fantom token sahibi balina adresler arasındaki aktif adres sayısı yüzde 15 arttı. Ancak diğer yandan bu kripto paranın değeri de önemli ölçüde düştü. Çünkü FTM piyasasından bir sermaye çıkışı var.

İlgili – Fantom (FTM) nedir? FTM token yatırım yapılabilir mi?

Balinaların yüklü miktarda aldığı sürpriz coin Fantom FTM

Kaynak: TradingView

Kripto paraya olan net sermaye akışı negatif bölgede. Buna rağmen işlem hacmi yüzde 409’luk bir yükseliş gördü. Bunun başlıda sebebi ise tokenin temel değerine bağlı. Bu temeller arasında toplam merkezsiz uygulama sayısı, TVL (toplam kilitli değer) ve dolaşımdaki arz yer alıyor.

Fantom, çeşitli alanlardaki geliştiricileri sürekli olarak destekler ve on chain yeni protokollerin geliştirilmesi için hibeler sağlar. Sektörden ise kilit isim olan Andre Cronje ayrıldı. Buna rağmen daha önce FTM için çalışan geliştiriciler ekosistemi daha da ileriye taşımak için çalışacak.

İlgili – Güncel Fantom fiyat tahmini, FTM token geleceği ve beklentisi 2022- 2025

FTMAlert’in içerik yöneticisi, daha önce Fantom ile Apple’ı kıyaslayarak bir benzetme yapmıştı. Buna göre Apple 2011 yılında Steve Jobs’ı kaybetti. Buna rağmen hala yükseliyor ve son 10 yılda 130 milyar dolarlık kazanç sağladı.

Cronje’un sektörden ayrılmasından sonra sektörün performansına bakalım. FTM ve diğer DeFi tokenler, yaklaşık olarak değerlerinin yüzde 30’unu kaybetti. FTM ise 1.20 doların altına düştü ve Aralık ayının yerel dip seviyesine ulaştı. Şimdi ise Eylül ayı seviyelerinde işlem görüyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: