BTC : 618000 ₺ ETH : 45630 ₺ XRP : 11.223 ₺ LTC : 1659.9 ₺ USDT : 14.744 ₺ XLM : 2.99 ₺
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Axie Infinity (AXS) büyükleri geride bıraktı! Yeni hedefi neresi?
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Axie Infinity (AXS) büyükleri geride bıraktı! Yeni hedefi neresi?

Axie Infinity (AXS) büyükleri geride bıraktı! Yeni hedefi neresi?
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Axie Infinity temmuz ayı boyunca lider kripto para birimlerinden daha fazla gelir getirdi. Yeni hedef neresi? Detaylar haberimizde.

Axie Infinity büyükleri geride bıraktı! Yeni hedefi neresi?

Temmuz ayında kripto piyasalarında yaşanan düzenleyici baskıların etkisi ile birçok kripto para birimi yatırımcılarının yüzünü son iki haftaya kadar üzdü. Axie Infinity bu zaman diliminde aradan sıyrılarak dikkatleri üzerine çekti.

Oynayarak kazanılan Axie Infinity, temmuz ayında 207 milyon dolar gelir elde etti. Bu gelir kripto para birimleri ve merkezi olmayan borsalar arasındaki en büyük isimlerden daha yüksek. Sadece alanda yerleşik oyunculardan daha fazla gelir elde etmekle kalmadı, aynı zamanda diğer herhangi bir NFT projesinden dört kat daha fazla işlem hacmi üretti.

Bkz: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Birçok uzman tarafından izlenilmesi gereken kripto paralar arasında gösteriliyor. Token Terminal tarafından yayınlanan veriler, Axie Infinity’nin geçen ay en yüksek kazanç sağlayan protokol olduğunu gösteriyor.

Yazının kaleme alındığı anlarda günlük %8’in üzerinde bir getiri ile 42,13 dolardan işlem görüyor. Prtokol temmuz ayında Bitcoin, Ethereum, Binance gibi devlerin önündeydi.  Buna ek olarak, DeFi’nin dijital para birimlerinin aksine geçen ay bir patlamaya tanık olmasına rağmen, önde gelen DeFi platformları Uniswap, PancakeSwap ve Aave’yi bile geride bıraktı. AXS’in, günlük aktif kullanıcılarının sayısının 1 milyon kilit işaretine yaklaştığını görülüyor.

İzlenecek temel düzeyler

AXS/USD son 24 saatte %8’in üzerinde bir artışla 42.13 dolar civarında işlem görüyor. Paritenin 4 saatlik grafiğindeki hareketli ortalamalar ve MACD göstergesi şu anda güçlü alım sinyalleri veriyor; ancak momentum göstergesi, bazı satıcıların da ortaya çıktığını gösteriyor.

Axie Infinity tokeninin fiyatı, pivot noktasının hemen üzerinde 42.09$’da tutuluyor ve alıcılar, 50 dolar seviyesinin üzerine çıkmadan önce ilk dirençle karşılaşacakları fiyatı 49,18 dolara yükseltebilir. 1 milyon aktif kullanıcının daha kararlı bir şekilde aşılması halinde satın alma iğlisi arttıkça birkez daha direnç 60 dolara çıkabilir.

Kaynak

 

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.