1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü CEO’dan 2021 yılı için heyecanlandıran Bitcoin tahmini!

Ünlü CEO’dan 2021 yılı için heyecanlandıran Bitcoin tahmini!

Ünlü CEO’dan 2021 yılı için heyecanlandıran Bitcoin tahmini!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin ve diğer kripto paralar son iki haftadır yatırımcılarının yüzünü güldürüyor. Kripto piyasası mayıs ve haziran ayında yaşadığı büyük düşüşün etkilerini üzerinden attı. Ünlü CEO ise Bitcoin tahmini ile yatırımcıları heyecanlandırdı. Detaylar için haberimize göz atabilirsiniz.

Ünlü CEO’dan 2021 yılı için heyecanlandıran Bitcoin tahmini

Kripto kredi platformu Celsius’un CEO’su Alex Mashinsky, katıldığı programda Bitcoin fiyatı ile ilgili yatırımcıları heyecanlandıracak bir tahminde bulundu.

Ünlü CEO, Yahoo Finance ile yaptığı yeni bir röportajda Bitcoin’in 2021 yılını 140.000-160.000 dolar aralığında bir yerde bitireceği tahmininin arkasında olduğunu belirtti. Mashinsky, Bitcoin’i bir yardımcı ödeme aracından ziyade bir değer deposu olarak gördüğünü ifade etti.

Bkz: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Bitcoin, pandeminin etkisi ile yaşanan enflasyonist dönemde birçok yatırımcı tarafından bir değer deposu ve koruma aracı olarak görülüyor. Bu ilgi Bitcoin’in daha fazla tanınmasına ve benimsenmesine yardımcı oluyor.

“Bitcoin’in ana amacı bir değer deposu olması. İstisnai olan bir ödeme şekli değil. Bence dolar tam tersi. İstisnai bir ödeme şeklidir ancak çok iyi bir değer saklama aracı değildir. Bir ödeme aracı olarak kullanılabilecek ve bu amaca daha iyi hizmet edece birçok kripto para birimi veya dijital varlık olduğunu düşünüyorum. Çoğunlukla sabit paralar ve diğer dijital varlık türleri bunun için kullanılabilir.”

Celsius CEO’su, BTC’nin mevcut fiyatlarının çok üzerinde olmayan belirli bir direnç aralığını kırdığında, amiral gemisi kriptonun tüm zamanların en yüksek seviyelerine kadar herhangi bir zorlu dirençle karşılaşmayacağını da sözlerine ekledi. Ünlü CEO yıl sonuna kadar Bitcoin’in 140,000 dolara ulaşacağını tahmin ediyor.

Bence burada 40.000 ila 45.000 dolar seviyelerinde bir miktar dirençle karşılaşıyoruz ve bunun üzerinde çok fazla direnç yok. Bu yüzden burada konsolide edip yeni zirvelere çıkacağımızı düşünüyorum. Bu yıl Bitcoin başına 140.000 ila 160.000 dolar arasında bir yer göreceğimize dair tahminimin arkasındayım.”

 

Kaynak

 

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.