Loading...
btc
BTC
1.43%
Bitcoin
58.718,03 USDT
eth
ETH
0.87%
Ethereum
3.160,94 USDT
bch
BCH
2.03%
Bitcoin Cash
376,17 USDT
xrp
XRP
14.88%
Ripple
0,55 USDT
ltc
LTC
0.69%
Litecoin
69,73 USDT
bnb
BNB
-0.75%
Binance Coin
529,78 USDT
sol
SOL
0.22%
Solana
139,76 USDT
avax
AVAX
0.06%
Avalanche
25,98 USDT
ada
ADA
5.66%
Cardano
0,44 USDT
dot
DOT
2.75%
Poladot
6,27 USDT
doge
DOGE
3.92%
Doge Coin
0,11 USDT
shib
SHIB
4.77%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Coin Haberleri
  3. Emin Gün Sirer’den yeni fırsat tokeni duyurusu

Emin Gün Sirer’den yeni fırsat tokeni duyurusu

Avalanche blockchain
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Blockchain alanının önde gelen isimlerinden ve Ava Labs’ın kurucusu Prof. Dr. Emin Gün Sirer, Twitter üzerinden Avalanche blockchain ile ilgili bir ilki duyurdu. Sirer’e göre burada insanlar için yeni finansal fırsatlar var. Ayrıca ona göre 2021 çok daha muhteşem olacak.


Emin Gün Sirer’den Initial Litigation Offering (ILO) duyurusu

Ava Labs’ın kurucusu ve CEO’su Prof. Dr. Emin Gün Sirer (@el33th4xor) Twitter üzerinden bir haber paylaşarak şu yorumda bulundu:

“ILO açılımı çok büyük olacak. Birçok ICO’dan farklı olarak yasalarla da uyumlu. Bu, insanlar için yeni finansal fırsatlar da açacak. 2021’de çok fazla eğlenceye hazır olun.”

Sirer bunu söylerken bir de Initial Litigation Offering (ILO) ile ilgili bir haber de paylaşıyor. İlgili haberin ayrıntılarına ve Sirer’i heyecanlandıran olaya bakalım.

Avalanche Blockchain ilk ILO’yu başlattı

Ava Labs bir duyuru yaptı. Buna göre Avalanche blockchainde “İlk Dava Teklifi” (Initial Litigation Offering – ILO) başlatıldı. ILO, blockchain destekli bir token türü. Bu tokenler, yatırımcılara davalardan elde edilen ödemelerin bir kısmına erişim sağlayacak.

Ava Labs 14 Aralık’ta yaptığı açıklamada, açık kaynak platformu Roche Cyrulnik Freedman LLP ve Republic Advisory Services’in ortak olarak bu varlık sınıfını Avalanche blockchaine getirdiğini duyurmuştu. Duyuru özellikle, dava finansmanının 10 milyar dolar değerinde bir piyasa olduğunu ve yeni bir tür token olan İlk Dava Teklifi (ILO) oluşturularak kullanılabilir hale getirileceğini de ortaya koymuştu.

Duyuruda da belirtildiği gibi, dava finansmanı, bir davacıya “dava fon sağlayıcısı” olarak adlandırılan üçüncü bir tarafça sermaye sağlanmasıdır. Buna karşılık, davacı davadan kurtulunca buradan aldığı paranın bir kısmını fon sağlayıcısına verir.

Duyuruda şu da dikkat çekiyor. Önde gelen bir dava finansmanı firması 2014 yılından bu yana 103 davayı finanse etti. 103 davadan 43 dava, yaklaşık yüzde 70 getiri oranıyla sonuçlandı. Ayrıca, davalar ücretler ve harcamalar hariç yüzde 52 getiri de üretti.

Kaynak

Daha fazlası için tıklayın

Avalanche Blockchain nedir?

Avalanche nedir? Avalanche, merkezsiz finans (DeFi) uygulamalarını ve kurumsal blockchain projelerini birlikte çalışabilir, yüksek oranda ölçeklenebilir tek bir ekosistemde bir araya getirmek için olan açık kaynaklı bir platform.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.