1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Güncel Aeron \ ARN rehberi: ARN Coin nedir? ARN Coin’e Yatırım Yapılır mı?

Güncel Aeron \ ARN rehberi: ARN Coin nedir? ARN Coin’e Yatırım Yapılır mı?

Güncel Aeron \ ARN rehberi: ARN Coin nedir? ARN Coin’e Yatırım Yapılır mı?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

ARN Coin nedir? Havacılık güvenliğini arttırmaya odaklı bir blok zincir teknoloji şirketidir. Ethereum platformu üzerinde oluşturulmuş bir ERC20 Tokenidir.


 Aeron Coin nedir? ARN Coin nedir?

arn-coin-nedir-koinmedya

Kısaca ARN Coin nedir? Proje çevrimiçi bulunan bir havacılık güvenlik blok zinciri teknolojisi şirketidir. Şirketin amacı,merkeziyetsiz bir kayıt sistemi ile küresel havacılık kayıt şirketi oluşturmaktır.

Diğer bir deyişle, merkezi olmayan bir defterin avantajlarını küresel havacılık dünyasına getirmeyi hedeflemektedir.

10 sayfalık teknik incelemesi, tarihsel olarak “genel havacılığın parçalanmış bir sanayi olduğunu” anlatıyor. Saygın bir uçuş okulu veya iyi bir küçük uçak charterı bulmak zor olabilir. Havayolu şirketlerinin istihdam ettiği pilot ve kabin amirlerinin bilgisine malesef ulaşamıyoruz.Canımızı emanet ettiğimiz pilot hakkında sağlıklı bilgiye ulaşamamak büyük bir riskdir. Aeron bu bilgi boşluğunu kapatmayı ve bilginin merkezi olmayan bir sistem aracılığıyla özgürce kullanılmasını amaçlıyor.

Düzensiz olarak Aeron, merkezi olmayan, küresel küçük hava aracı ve uçuş okulu veritabanını ve bir çevrimiçi portalını aktif olarak geliştiriyor. Ayrıca veri günlüğü için bir sistem oluşturuyorlar. Bu yüzden özel pilotlar, artık büyük bir günlük defteri klasörü taşımak zorunda kalmamakta ya da uçuş saatlerinin resmi kayıtlarını kaybetme korkusu yaşamamaktadır.

Sonuçta, proje mevcut havacılık yönetim sistemlerini,modası geçmiş ve verimsiz buluyor. Bu problemi blok zincir teknolojisini kullanarak düzeltmeyi amaçlıyor. Aeron, kritik uçak bilgisini doğrulamak için herkesin referans alabileceği değişmez bir veritabanı oluşturuyor.

Aeron sadece havacılık dünyasındaki verimliliği artırmak istemiyor: mekanik kayıtların ve günlük defterlerinin doğruluğunu iyileştirerek hayat kurtarmak istiyor.

ARN Coin nedir? Nasıl Çalışır?

arn-Coin-nedir-analizProjenin çekirdek sistemi küresel küçük uçak ve uçuş okulları için merkezi olmayan bir veri tabanıdır. Bu merkezsizleştirilmiş veritabanına Aeron Kayıt adı verilir. Uçak ve pilot kayıt kayıtlarını izlemek için Ethereum blok zincirinin yanı sıra veritabanı ve token sahipleri etrafında gelişen, kendi kendini sürdürebilen bir ekosistemin geliştirilmesini sağlayan bir araç tokenı olan ARN coin üzerine kurulmuştur.

Sistem genel olarak “havayolu bir cebinde” olarak tanımlanır ve bütünlük, güvenilirlik ve kolay geçerlilik göz önüne alınarak tasarlanmıştır.

Bir uçak ya da pilotun günlük kayıtları blokçubukta saklandıktan sonra, kamu denetimi için kullanılabilir ve sahte olamaz. Otoriteler ve yolcular, bir pilotun aslında sahip olduğu iddia ettiği tecrübeye sahip olduklarından emin olabilirler.

Sistem uçak bakım kayıtlarına ve yedek parçaların izlenmesine de uygulanabilir. Aeron şebekesi, parçaların orijinal olduğunu veya bakımın gerekli standartlara göre yapıldığını onaylayabilir.

Tüm bunlara güç vermek akıllı bir sözleşme sistemidir. Her Aeron akıllı sözleşmesi, çeşitli günlük kayıtları içerir. Akıllı sözleşmeler ayrıca uçaklar için kira işlemlerini işletir veya özel pilotlar ve yolcuları arasında maliyet paylaşımı anlaşmaları yapar.

Aeron tokeni olan ARN coin nedir? Nasıl kullanılır?

arn-coin-nedir-2-koinmedyaPekin ARN coin nedir ekosisteminin nihai bir parçası olan tokenidir. Proje ARN sembolü altında kullanılacaktır. Aeron Register‘a yazma erişimi için ARN tokenlarini harcamanız gerekir.

Gelecekte, küçük uçak kiralama ve promosyonel boş zaman uçuşlarında olası bir ödeme yöntemi olarak kendini konumlandırıyor. Uçak sahipleri, Aeron ile ortaklık anlaşmaları imzalayabilir.

Sonuçta, projenin bugün aktif bir çalışma modeli var (AeroTrips.com’da görüntüleyebilirsiniz). Bununla birlikte,şu an blok zincire dayalı değildir ve sadece geleneksel ödemelere izin verir (kripto para birimleri yok). Kısa vadede, tam kripto para desteğine sahip tamamen merkezsiz bir modele geçmeden önce kısmen merkezsiz bir modele geçmeyi planlıyorlar.

ARN Coin takımı

arn-coin-takım

arn coin nedir Güncel Aeron ARN rehberi: ARN Coin nedir? ARN Coin'e Yatırım Yapılır mı?

arn coin nedir Güncel Aeron ARN rehberi: ARN Coin nedir? ARN Coin'e Yatırım Yapılır mı?

arn coin nedir Güncel Aeron ARN rehberi: ARN Coin nedir? ARN Coin'e Yatırım Yapılır mı?

ARN takım üyelerinin tamamını bu linkten okuyabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Güncel Bitcoin ve Kripto Para Analiz Rehberi / Uzmanların Strateji ve Taktikleri: Nasıl yatırım yapılır, ne zaman alınır, ne zaman satılır?

ARN Coin İstatistikleri

Aeron Fiyatı: 0,103405 USD
Aeron ROI: % -78,62
Pazar Sıralaması :673
Piyasa değeri: 2.066.850 USD
24 Saat Hacim: 2.292,608 USD
Dolaşım Arzı: 19.988.000 ARN
Toplam Arz: 20.000.000 ARN
Maksimum Arz:  Veri yok
Tüm Zamanların En Yüksek Değeri:
9,76 ABD doları
( 05 Ocak 2018 )
Tüm Zamanlar Düşük Değeri:
0,051642 USD
( Mar 13, 2020 )
52 Hafta Yüksek / Düşük Değeri:
0,627819 USD /
0,051642 USD
90 Gün Yüksek / Düşük Değeri:
0,201468 USD /
0,051642 USD

Önemli ARN Coin haberleri:

Aeron Coin (ARN) 2.5 Trilyon Dolarlık Havacılık Sektörüne Odaklanıyor

Özel uçağını bu iki kripto paraya yatırım yapmak için satıyor!

Aeron ARN Coin hakkında son düşünceler

Proje, havacılık endüstrisinde önemli bir problemi görüyor: mevcut uçak rekoru kayıt sistemleri eskidir. Bunların çoğu kağıt temellidir ve çok azı şeffaf veya değişmezdir. Aeron, Ethereum tabanlı bir dağıtılmış defter veya blok zincir ile bu problemleri çözmeyi hedeflemektedir.

ARN Coin  fiyat grafiği (canlı)

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.