okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-0.05%
Bitcoin
69.256,02 USDT
eth
ETH
0.23%
Ethereum
3.758,04 USDT
bch
BCH
-0.11%
Bitcoin Cash
493,10 USDT
xrp
XRP
-0.06%
Ripple
0,54 USDT
ltc
LTC
0.21%
Litecoin
85,16 USDT
bnb
BNB
0%
Binance Coin
602,36 USDT
sol
SOL
-0.28%
Solana
167,89 USDT
avax
AVAX
-0.17%
Avalanche
38,22 USDT
ada
ADA
-0.03%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
0.82%
Poladot
7,49 USDT
doge
DOGE
-0.97%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
-0.4%
Shiba Inu
0,00 USDT

Apple kurucu ortağından Bitcoin açıklaması!

apple
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Teknoloji devi Apple’ın kurucu ortağı Steve Wozniak, Katıldığı bir oturumda Bitcoin ile altını kıyasladı. Detaylar haberimizde.

Apple kurucu ortağı Bitcoin ile altını kıyasladı

Apple’ın mucitlerinden bir olan Steve Wozniak,Meksika’daki Talent Land Jalisco’daki bir sunum sırasında Bitcoin ve kripto paralara hakkında görüşlerini dile getirdi.

“Woz” olarak tanınan ve Apple’in kurucularından olan elektronik mühendisi Steve Wozniak. Bitcoin’i matematiksel bir mucize olarak değerlendirdi. Wozniak, Bitcoin’e olan hayranlığını açıkça ifade etti. Lider kripto para biriminin geleceğine inandığını da söyledi.

Konuşmanın bir bölümünde altın ile Bitcoin’i kıyaslayan Woz, altının fiziksel formu nedeniyle zorluklar yaratabileceğini, Bitcoin’in altına göre daha kolay saklanabileceğini ve ulaşılabileceğini değerlendirdi. Altının Bitcoin’in gerisinde kaldığını belirtti.

“Altın sınırlıdır ve onu aramanız gerekir. Bitcoin en şaşırtıcı matematiksel mucizedir.”

Yaptığı tüm övgülere rağmen kişisel olarak Bitcoin’e yatırım yapmadığını Woz, Bitcoin2in gelecekte itibari bir para olarak değerini artıracağına inanıyor.

Bkz: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Wozniak, Bitcoin ile altını kıyaslayan ve kripto para biriminin altına göre daha kullanışlı ve değerli olduğunu söyleyen tek kişi değil. Daha önce, Bitcoin’e yaptığı yatırımlarla biline Microstrategy CEO’su Michael Saylor ve Sky Bridge Capital’den Anthony Scaramucci dahil birçok finansçı Bitcoin’in altına karşı üstün olduğunu söyledi.

Ünlü kripto analisti Lark Davis, geçtiğimiz günlerde Twitter’da Michael Saylor’un bir iletisini alıntılıyarak Bitcoin’in neden altından daha kullanışlı olduğunu belirten bir tweet serisi yazmıştı. Ünlü analist altını taşımanın ve saklamanın zorluğundan bahsedip Bitcoin’in altının yerini alacağını bu nedenle yükselmeye devam edeceğini tahmin ettiğini açıklamıştı.

 Davis, lider kripto para biriminin altının yerini alabilmesi için değerinin 550,000 dolar olması gerektiğini savunmuştu.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.