1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Apecoin (APE) cephesinde çok önemli bir gelişme yaşanıyor!

Apecoin (APE) cephesinde çok önemli bir gelişme yaşanıyor!

Apecoin (APE) cephesinde çok önemli bir gelişme yaşanıyor!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Apecoin’in yaratıcısı Bored Ape Yacht Club Polygon ekosistemi ile entegrasyon kurulduğunu açıkladı. Detaylar haberimizde.

Apecoin (APE) cephesinde çok önemli bir gelişme yaşanıyor!

2022 yılının gözde projelerinden biri olan Bored Ape Yacht Club, yeniliklere devam ediyor. Şirketin bu yıl piyasaya sürdüğü ApeCoin (APE) piyasaya sürüldükten günler sonra %1000 değer kazandı.

İlgili: Apecoin (APE) nedir, geleceği nasıl?

ApeCoin, o günden bu yana ilgi görmeye devam ederken ApeCoin’e değer katacak yeni bir gelişme yaşandı. Katman 2 ölçeklendirme platformu Polygon artık ApeCoin’i destekliyor. ApeCoin, Polygon ekosistemindeki 19.000’den fazla merkezi olmayan uygulama (dApp) ve oyununda kullanılabilecek. Haberi Polygon resmi Twitter sayfasından paylaştı.

Geçtiğimiz günlerde Bored Ape Yacht Club NFT koleksiyonunun yaratıcıları Yuga Labs, Otherdeeds NFT’lerini piyasaya sürdü. NFT’ler büyük ilgi gördü ancak Ethereum’un gaz ücretlerinin ani bir şekilde yükselmesi ile kullanıcılar büyük bir maliyetin altına girdi ve 5 Ethereum’a kadar yükselen işlem ücretleri ödedi. Hatta işlemlerini tamamlayamayan bazı kullanıcılar bu süreçte ETH’lerini kaybettiğini iddia ediyor. Ancak Yuga Labs, başarısız işlemlerden kaynaklanan kayıp gaz ücretlerini iade etme sözü verdi. Ayrıca Yuga Labs, sosyal medyadan işlem yoğunluğunun Ethereum’un ışıklarını bir süreliğine kapattığını belirtti.

İlgili: Apecoin (APE) fiyat tahmini

Topluluk bu işlem ücretlerine tepki gösterdi. Gelen tepkilerin arasında APE geliştiricileri Polygon ortaklığını açıkladı.

ApeCoin, yazının kaleme alındığı sırada Coinmarketcap verilerine göre 14,79 dolardan işlem görüyor. APE, 4,2 milyar dolarlık piyasa değeri ile kripto piyasasının en değerli varlıkları arasında 31’inci sırada.

ApeCoin (APE) fiyat hareketleri (Tüm zamanlar)

Apecoin (APE) cephesinde çok önemli bir gelişme yaşanıyor!

 

 

Kaynak

 

 

 

 

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: