okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-0.82%
Bitcoin
67.837,62 USDT
eth
ETH
-0.71%
Ethereum
3.817,63 USDT
bch
BCH
-0.41%
Bitcoin Cash
468,48 USDT
xrp
XRP
0.29%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
0.3%
Litecoin
83,69 USDT
bnb
BNB
-0.32%
Binance Coin
599,78 USDT
sol
SOL
0.44%
Solana
169,43 USDT
avax
AVAX
0.01%
Avalanche
37,02 USDT
ada
ADA
1.16%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
1.24%
Poladot
7,46 USDT
doge
DOGE
0.18%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
2.84%
Shiba Inu
0,00 USDT

Analistten ilginç altcoin ve Bitcoin yükseliş yorumları

Bitcoin fiyatını etkileyebilecek
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler kripto para analisti, altcoinlerin yükseliş döngüsünün ne zaman yeniden başlayacağı tahminini paylaşıyor. Ayrıca Bitcoin ile ilgili ilginç bir yorumu da var. Ayrıntılara bakalım.

Analistten ilginç altcoin ve Bitcoin yükseliş yorumları

Yakından takip edilen bir analist, altcoinlerin mevcut gerileme döneminden ne zaman kurtulup başka bir “yükseliş döngüsüne” girebileceği ile ilgili tahminini paylaşıyor.

Rekt Capital olarak bilinen analist, sosyal medya platformu X’teki 450.400 takipçisine altcoin piyasa döngülerinin üç aylık dalgalar halinde gerçekleşme eğiliminde olduğunu ve son döngünün bu ay zirveye ulaştığını söylüyor.

İlgili – Mike Novogratz, Bitcoin’e 60.000 dolara çöküş sonrası ne olacağını açıkladı

Rekt’e göre, altcoinler Temmuz ayında yeni bir “yükseliş döngüsüne” girmeden önce Mayıs sonu veya Haziran başında dibe vurabilir. Şöyle açıklıyor:

“Altcoinler planlı döngüyü takip ediyor… Altcoinler Şubat başında dibe vurdu. Altcoinler BTC yarılanması (halving) sırasında satılacak. Ardından altcoin yaz başında dibe vuracak.”

Analistten ilginç altcoin ve Bitcoin yükseliş yorumlarıKaynak Rekt Capital/X

Bitcoin’e bakan Rekt, BTC’nin yüksek seviyelerden düzeltmesine rağmen, lider kripto paranın hala bir boğa piyasasında olduğu görüşünde olduğunu söylüyor. Tradere göre, BTC yönünü değiştirmeden önce boğaların zihnine şüphe tohumları ekecek kadar düşecek. Sözlerine şöyle devam ediyor:

“Bitcoin sizi boğa piyasasının bittiğine ikna edecek kadar derin bir geri çekilme yaşayacak. Ardından yükseliş trendine devam edecektir.”

İlgili – MicroStrategy kurucusu Michael Saylor’dan şok açıklama: Kaos Bitcoin için iyi

Trader, madencilerin ödüllerinin yarıya indirildiği bu ayki yarılanmadan sonra yükselmeye devam etmeden önce Bitcoin’in birkaç hafta boyunca 60.000 dolar ile 70.000 dolar arasında konsolidasyon bekliyor. Şöyle diyor:

“Bitcoin teknik olarak hala döngüsünün yarılanma öncesi geri çekilme aşaması ile yeniden birikim aşaması arasındaki geçiş döneminde. Ancak bu geri çekilme tamamen bir sonraki aşamayı hazırlamakla ilgilidir: yani yeniden birikim aşaması.

Bu son 70.000 dolarlık ret bize yeniden birikim aralığı ve güçlü direncin nerede olduğu hakkında daha iyi bir fikir verdi.

Eğer yaklaşık 60.000 dolar dip olmaya devam ederse… BTC önümüzdeki haftalarda 60.000 dolar ile 70.000 dolar arasında konsolide olarak yarılanma dönemine ve ötesine geçebilir.”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.