okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-1.26%
Bitcoin
68.560,13 USDT
eth
ETH
-0.95%
Ethereum
3.856,99 USDT
bch
BCH
-3.74%
Bitcoin Cash
471,35 USDT
xrp
XRP
-1%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
-1.98%
Litecoin
83,56 USDT
bnb
BNB
-0.19%
Binance Coin
602,70 USDT
sol
SOL
-0.39%
Solana
169,48 USDT
avax
AVAX
-2.86%
Avalanche
37,17 USDT
ada
ADA
-2.18%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-3.01%
Poladot
7,41 USDT
doge
DOGE
-1.26%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
6.27%
Shiba Inu
0,00 USDT

Mike Novogratz, Bitcoin’e 60.000 dolara çöküş sonrası ne olacağını açıkladı

Bitcoin BTC
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü yatırımcı ve milyarder Mike Novogratz, Bitcon’in 60.000 dolar çöküşten sonra yükseliş trendine devam edeceğini ifade ediyor. Açıklamasının ayrıntılarına bakalım.

Mike Novogratz, Bitcoin’e 60.000 dolara çöküş sonrası ne olacağını açıkladı

Kripto piyasası son 24 saat içinde bir kan gölüne tanık oldu ve Bitcoin gün içi en yüksek seviyesi olan 67.900 dolardan yaklaşık 60.900 dolara geriledi. Bu 7.000 dolarlık %10,3’lük düşüşe denk geliyor. Ancak genel piyasada daha şaşırtıcı kayıplara tanık oldu.

Özellikle Solana (SOL), XRP ve Cardano (ADA) gibi kripto para birimleri, Bitcoin 60 bin dolar eşiğini yeniden test ederken %20’yi aşan daha büyük kayıplar verdi. Bu beklenmedik düşüş durumu, kripto topluluğu tarafından nedeni hakkında çeşitli spekülasyonlara yol açtı.

İlgili – MicroStrategy kurucusu Michael Saylor’dan şok açıklama: Kaos Bitcoin için iyi

Buradaki hakim görüş, piyasanın özellikle İran ve İsrail arasında artan küresel çatışmaya tepki olarak çöktüğünü öne sürüyor. Galaxy’nin CEO’su milyarder Bitcoin yatırımcısı Mike Novogratz, X’te kısa süre önce yaptığı paylaşımda bu görüşü dile getirdi.

Novogratz savaşların önemli parasal ve ekonomik etkileri olduğunu vurguladı. Mevcut salgından duyduğu üzüntüyü dile getiren Novogratz, küresel liderleri duruma hakim olmaya çağırdı. Mike Novogratz (@novogratz) X’te şöyle diyor:

“Savaşların maliyeti $$$…. Daha büyüğü olmaması için dua ediyoruz ancak riskten kurtulduktan sonra BTC yükseliş trendine devam edecek.

Umarım soğukkanlılık hakim olur ve bu büyük bir bölgesel çatışmanın başlangıcı olmaz. Orta Doğu’da o kadar çok iyi şey oluyor ki, burada olmamız sadece trajik bir durum.”

Milyarder yatırımcı küresel çatışmanın daha fazla tırmanmamasını içtenlikle umarken, Bitcoin’in önemli bir toparlanma kapasitesi konusunda iyimserliğini dile getirdi. Novogratz, özellikle kripto piyasasındaki son risk durumunu ardından Bitcoin’in “yükseliş trendini sürdüreceğini” belirtti.

İlgili – Doğru çıkan Bitcoin tahminleriyle ünlü analistten BTC için yeni ATH açıklaması

Kripto yatırımcısı Mike Alfred, Bitcoin’in toparlanma olasılığını kabul ederek Novogratz’ın görüşüne katıldığını ifade etti. Son birkaç saat içinde BTC, 60 bin dolar eşiğinin yeniden test edilmesinin ardından 65 bin doların üzerine çıkarak kayda değer bir fiyat toparlanması yaşadı.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.