1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü analiste göre Cardano (ADA) bu seviyeye yükselecek!

Ünlü analiste göre Cardano (ADA) bu seviyeye yükselecek!

Ünlü analiste göre Cardano (ADA) bu seviyeye yükselecek!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Michaël van de Poppe, Cardano’nun (ADA) Vasil güncellemesinin ardından yükselişe geçeceğini savundu. Detaylar ve Cardano’ya (ADA) ilişkin teknik veriler yazımızda.

Ünlü analiste göre Cardano (ADA) bu seviyeye yükselecek!

Cardano (ADA) topluluğu, merkezi olmayan ağın ölçeklenebilirliğini ve genel kullanılabilirliğini artıracak Vasil hard fork’u için hazırlanıyor. Devam eden kripto piyasası oynaklığına rağmen, yükseltmenin muhtemelen ADA fiyatında bir ralliyi tetikleyeceğine dair tahminler var.

İlgili: Cardano (ADA) nedir, geleceği nasıl?

Geçtiğimiz hafta Ethereum’un Merge güncellemesinin başarı ile tamamlanmasının ardından gözler bu sefer Vasil güncellemesinde. Michaël van de Poppe, 17 Eylül’de bir YouTube videosunda ADA’nın güncelleme sonrası için tahmin ettiği fiyat seviyelerini açıkladı.

Poppe’ye göre, blok zinciri yükseltmesinden önce ADA fiyatında önemli bir ivme olmaması, 22 Eylül etkinliğinden sonra potansiyel bir ralli için birincil katalizör olacak.

İlgili: Cardano (ADA) fiyat tahmini

Uzman ayrıca Cardano’nun yükseltmesini ve ‘ söylentiyi satın al, haberi sat ‘ etkinliği olduğu ortaya çıkan Ethereum Merge güncellemesini karşılaştırdı. Bunun ADA için geçerli olmayabileceğini, çünkü piyasanın yükseliş rallisine girişmeye çalıştığını kaydetti.

Güncelleme ile Plutus’ta iyileştirmeler olacak. Değişiklikler, geliştiricilerin daha güçlü ve verimli blok zinciri tabanlı uygulamalar tasarlamasını mümkün kılacaktır. Özellikle, Cardano 2021’de akıllı sözleşmeler özelliğini başlattıktan sonra büyüme kaydetmeye devam ediyor.

Güncelleme yaklaşırken ADA’nın yedi gün içinde değerine 2 milyar dolar eklendi. Poppe, gelişmelere dikkat çekerken ADA’nın orta vadede 1 dolarlık bir fiyat hedeflediğini belirtiyor.

Aynı zamanda Cardano, Georgia Ulusal Şarap Ajansı ile bir ortaklık kurduğunu açıkladı. Bolnisi Şarap Üreticileri Derneği ve Scantrust ile birlikte kurulan ortaklık, Cardano blok zinciri tarafından desteklenen bir izlenebilirlik çözümü uygulayarak Gürcistan’ın şarap endüstrisini genişletmeyi amaçlıyor.

Cardano ADA, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,46 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: