Loading...
btc
BTC
0.71%
Bitcoin
67.134,01 USDT
eth
ETH
0.43%
Ethereum
3.518,87 USDT
bch
BCH
1.39%
Bitcoin Cash
396,74 USDT
xrp
XRP
4.13%
Ripple
0,60 USDT
ltc
LTC
0%
Litecoin
73,40 USDT
bnb
BNB
0.17%
Binance Coin
594,40 USDT
sol
SOL
2.9%
Solana
174,03 USDT
avax
AVAX
3.08%
Avalanche
29,03 USDT
ada
ADA
-0.26%
Cardano
0,44 USDT
dot
DOT
-0.04%
Poladot
6,34 USDT
doge
DOGE
7.06%
Doge Coin
0,13 USDT
shib
SHIB
2.06%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Kripto Para
  3. Ünlü analiste göre Cardano (ADA) bu seviyeye yükselecek!

Ünlü analiste göre Cardano (ADA) bu seviyeye yükselecek!

Cardano
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Michaël van de Poppe, Cardano’nun (ADA) Vasil güncellemesinin ardından yükselişe geçeceğini savundu. Detaylar ve Cardano’ya (ADA) ilişkin teknik veriler yazımızda.

Ünlü analiste göre Cardano (ADA) bu seviyeye yükselecek!

Cardano (ADA) topluluğu, merkezi olmayan ağın ölçeklenebilirliğini ve genel kullanılabilirliğini artıracak Vasil hard fork’u için hazırlanıyor. Devam eden kripto piyasası oynaklığına rağmen, yükseltmenin muhtemelen ADA fiyatında bir ralliyi tetikleyeceğine dair tahminler var.

İlgili: Cardano (ADA) nedir, geleceği nasıl?

Geçtiğimiz hafta Ethereum’un Merge güncellemesinin başarı ile tamamlanmasının ardından gözler bu sefer Vasil güncellemesinde. Michaël van de Poppe, 17 Eylül’de bir YouTube videosunda ADA’nın güncelleme sonrası için tahmin ettiği fiyat seviyelerini açıkladı.

Poppe’ye göre, blok zinciri yükseltmesinden önce ADA fiyatında önemli bir ivme olmaması, 22 Eylül etkinliğinden sonra potansiyel bir ralli için birincil katalizör olacak.

İlgili: Cardano (ADA) fiyat tahmini

Uzman ayrıca Cardano’nun yükseltmesini ve ‘ söylentiyi satın al, haberi sat ‘ etkinliği olduğu ortaya çıkan Ethereum Merge güncellemesini karşılaştırdı. Bunun ADA için geçerli olmayabileceğini, çünkü piyasanın yükseliş rallisine girişmeye çalıştığını kaydetti.

Güncelleme ile Plutus’ta iyileştirmeler olacak. Değişiklikler, geliştiricilerin daha güçlü ve verimli blok zinciri tabanlı uygulamalar tasarlamasını mümkün kılacaktır. Özellikle, Cardano 2021’de akıllı sözleşmeler özelliğini başlattıktan sonra büyüme kaydetmeye devam ediyor.

Güncelleme yaklaşırken ADA’nın yedi gün içinde değerine 2 milyar dolar eklendi. Poppe, gelişmelere dikkat çekerken ADA’nın orta vadede 1 dolarlık bir fiyat hedeflediğini belirtiyor.

Aynı zamanda Cardano, Georgia Ulusal Şarap Ajansı ile bir ortaklık kurduğunu açıkladı. Bolnisi Şarap Üreticileri Derneği ve Scantrust ile birlikte kurulan ortaklık, Cardano blok zinciri tarafından desteklenen bir izlenebilirlik çözümü uygulayarak Gürcistan’ın şarap endüstrisini genişletmeyi amaçlıyor.

Cardano ADA, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,46 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.