1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Analist: Bitcoin ve altcoinler için sessiz dönem sona ermek üzere

Analist: Bitcoin ve altcoinler için sessiz dönem sona ermek üzere

Analist: Bitcoin ve altcoinler için sessiz dönem sona ermek üzere
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Analist, kriptoda büyük bir kırılma bekliyor ve BTC’nin 10.000 $ veya 29.000 $ olacağını tahmin ediyor? Analistler patlayıcı bir kopuş tahmin ediyor ve Bitcoin hariç kripto piyasası kapitalizasyonu 518,92 milyar dolar seviyesinin üzerinde kalıyor. Bitcoin fiyatı, S&P 500 için art arda altıncı haftadaki düşüşe rağmen esneklik belirtileri gösterdi.
Analistler, Bitcoin fiyat kırılmasının 10.000 $ veya 29.000 $ seviyesine doğru olup olmadığını değerlendiriyor.

Bitcoin’de ralli mi yoksa düşüş mü?

Bir kripto analisti olan Justin Bennett, Bitcoin hariç kripto piyasası kapitalizasyonundaki eğilimi gözlemledi ve büyük bir kırılma öngördü. Analist, Bitcoin’in 10.000 $ veya 29.000 $ seviyesine ulaşıp ulaşmayacağı konusunda kararsız kaldığını savunuyor.  Kripto piyasası büyük bir patlamaya doğru gidiyor. Uluslararası tanınan bir Forex tüccarı ve kripto analisti olan Justin Bennett, Bitcoin hariç toplam kripto piyasası kapitalizasyon tablosunu değerlendirdi ve büyük bir kırılma öngördü.

bitcoin

Bennett, kripto para birimleri için sessiz dönemin sona ermek üzere olduğuna kırılmanın oldukça patlayıcı olduğuna inanıyor. Bennett’in tahmini, yazı yazılırken 518.92 milyar dolar civarında seyreden altcoin piyasa değerine dayanıyor. Analist, tüccarlardan kırılmaya hazırlanmalarını istedi. Kırılmanın yukarı mı yoksa aşağı yönde mi olacağı belirsizliğini koruyor, ancak Bitcoin, S&P 500’deki düşüşe rağmen direncini 19.000 dolar seviyesinin üzerinde sürdürdü.

Bitcoin’in ABD borsası ile korelasyonuna rağmen, kripto para birimi, düşen hisse senedi fiyatları ve artan enflasyon karşısında sabit kaldı. ABD Federal Açık Piyasa Komitesi‘nin (FOMC) son güncellemesinde, para politikası yapıcısı, daha yüksek faiz oranlarının burada kalacağına dair güvence verdi. Bu, tüccarların Bitcoin ve kripto para birimleri gibi riskli varlıklara yaklaşımlarında temkinli kalacakları anlamına geliyor.

Bitcoin fiyatı 10.000 dolar mı yoksa 29.000 dolar mı? Doğru tahminleriyle tanınan takma adlı bir kripto analisti olan DonAlt, yeni bir videoda Bitcoin için önemli fiyat seviyelerini belirledi. Analist, Bitcoin fiyatının 33.000 $ seviyesine yükseleceğinden emin olmasa da DonAlt, BTC’nin 12.000 ila 14.000 $ arasındaki bölgeye, Bitcoin ayıları için ortak bir fiyat hedefi veya 29.000 $ seviyesine ulaşabileceğine inanıyor. 29.000 dolar seviyesi, varlık bu noktada düşüşe geçeceğinden Bitcoin fiyat eğiliminde önemli bir nokta olarak kabul ediliyor ve DonAlt, BTC varlıklarını burada bırakma stratejisini açıkladı.

Kaynak

Etiketler: