1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Bitcoin Haberleri
  4. Kıdemli analist: Bitcoin için dananın kuyruğu burada kopacak

Kıdemli analist: Bitcoin için dananın kuyruğu burada kopacak

Kıdemli analist: Bitcoin için dananın kuyruğu burada kopacak
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

En kdemli kripto para stratejistlerinden birine göre, amiral gemisi kripto para Bitcoin (BTC) kritik bir destek seviyesi parçalanırsa infilak edebilir  görüşünü savundu. Ayrıntılar haberimizde…

Bitcoin çökebilir mi?

Popüler bir kripto para analisti, fiyatın daha da düşmesini önlemek için Bitcoin’in (BTC) hangi seviyede kalması gerektiğini özetliyor. Yeni bir YouTube videosunda, önde gelen kripto para stratejisti Michaël van de Poppe 165.000 abonesine Bitcoin (BTC)’in “bir nükleer bomba yıkıcılığından kaçınmak için” 19.300 dolar civarında tutması gerektiğini söylüyor. Ünlü analist şöyle diyor:

Çünkü 19.300 doları kaybedersek, kısa bir süreliğine 18.500 doların altına inmemiz ve özellikle son mumdan sonra yeni dipler yapma ihtimalimiz var. Bunun bizim için zor bir süreç olacağı açık. Bu son destek diyebiliriz. Ve eğer bu destek gerçekten tutmuyorsa veya herhangi bir destek sağlamıyorsa, büyük olasılıkla en aşağıya, 17.500 ila 18.500 dolara doğru dramatik bir çöküş göreceğiz … ve sonra bir destek arayacağız.

Bitcoin

Ünlü kripto analist Van de Poppe, Bitcoin ve yatırımcıları için açıklamalarda bulundu. Poppe, Bitcoin (BTC) ve diğer kripto varlıklar gibi riskli varlıkların yönü hakkında daha fazla bilgi alacağı önümüzdeki hafta ABD Federal Rezerv toplantısına işaret etti. Bu zamana kadar kadar Bitcoin’in büyük bir hamle yapmayacağını belirtiyor, van de Poppe. Analist şöyl diyor: “Önümüzdeki hafta Fed toplantısı var. Fed’den fikir alana kadar biraz kaymaya veya konsolidasyona devam edersek [şaşırmayacağım].” Bitcoin, yazı yazılırken 20.044 dolardan işlem görüyor, gün içinde sabit, ancak geçen haftaya göre yaklaşık %7 düştü.

Kaynak

Etiketler: