Ünlü trader neden Dogecoin almayacağını açıkladı!

Dogecoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasaları, yatay seyreden uzun bir düz hafta sonundan sonra donmuş gibi görünüyordu. Cumartesi sabahı köpek temalı kripto para birimi yükselirken, Dogecoin (DOGE) rallisi hız kazandı. Tesla CEO Elon Musk’un sonunda Twitter’ı 44 milyar dolara satın alma planını sonuçlandırdığı haberlerinin ardından haftanın en büyük kazananı oldu. Elon Musk’ın favori kripto para birimi Dogecoin (DOGE), hafta boyunca %77 artışla 10 sente yükseldi.

Hatta kısaca 0.11 doların üzerine çıktı. Elon Musk‘ın Twitter’ı satın alması, mevcut değerleme hala tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,65 doların çok altında olmasına rağmen insanlara umut vermeye başladı. Herkes, Elon Musk Twitter’ı kontrol ettiği için Dogecoin 1 dolara ulaşabilir mi sorusunu sormaya başladı?

Geçen haftaki inanılmaz büyümesine rağmen, YouTuber Ben Armstrong henüz Dogecoin tarafından ikna edilmiş görünmüyor. Kripto para konususndaki paylaşımları ile dikkat çeken ünlü YouTuber, Twitter’da ne olursa olsun Dogecoin (DOGE) satın almayacağını söyledi.

Dogecoin

Dikkat çekmek için mi yapıyor bu açıklamaları? Ancak bazıları, YouTuber’ın yalnızca dikkat çekmeye çalıştığını söyleyerek eleştirilerde bulundular. Bazıları da onun tweetine ironik yorumlarla yanıt verdi. 1,4 milyondan fazla YouTube abonesi olan kripto fenomeni Ben Armstrong, geçmişte bazı abartılı videoları için eleştiri almıştı.

Cryptocurrency borç vereni Celsius Network’ün en sesli destekçilerinden biri Armstrong’du. Kredi platformunun başarılı bir proje olacağına inandığını söyledi. Mart 2022 portföy tanıtım videosunda, YouTube takipçilerine Bitsquad’ın o zamanlar 83.000 dolardan fazla olan 25.000 Santigrat CEL tokenlerine sahip olduğunu açıkladı.

 Dogecoin

Celsius’tan para çekme işlemleri Haziran ayında donduruldu ve YouTuber, borç verme platformunun çöküşünden etkilenen kişilerden biri olduğunu iddia etti. Armstrong daha sonra, bir “çıkar çatışmasının”, “Celsius’a bağlı bağlantısı” nedeniyle Celsius’a karşı bir toplu dava açmasını engellediğini kabul etti.


Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ünlü trader neden Dogecoin almayacağını açıkladı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.