1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Amazon’dan Shiba Inu yakma programına büyük destek!

Amazon’dan Shiba Inu yakma programına büyük destek!

Amazon’dan Shiba Inu yakma programına büyük destek!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Shiba Inu coinler artık Amazon üzerinden yakılacak! Ünlü bir SHIB yakma platformu, Shiba Inu coinleri artık Amazon aracılığıyla yakacağını duyurdu.

 Amazon SHIB yakma programına katlıyor!

  Travis Johnson’ın SHIB yakma oyunlarını temsil eden popüler Twitter hesabı @shib_superstore, bundan sonra SHIB tokenlerini Amazon üzerinden yakacağını duyurdu.

Amazon'dan Shiba Inu yakma programına büyük destek!

Twitter hesabının arkasındaki ekip, SHIB markalı oyunlar ve ürünler satan shibsuperstore.com’un Amazon ortaklık programına eklendiğini duyurdu.

Şu andan itibaren mağaza, yakılacak SHIB tokenlerini satın almak için, elde ettiği kârın %1 ila %20’sini kullanmayı planlıyor.

Esasen mağaza her ayın 15’inde düzenli olarak halka açık token yakımı gerçekleştirıyordu. Ancak, geçtiğimiz günlerde meme coinlerin artık her pazar yakılacağına dair bir bildiri yayınladı.

Şu ana kadar proje, oyunlardaki reklamlardan elde ettiği gelirin bir kısmını SHIB markalı ürünler satarak ve yine SHIB temalı bir YouTube kanalından elde ettiği gelirleri kullanarak 2.036.128.785 Shiba Inu tokeni yaktı.

Sadece 2 günde 220 milyon SHIB yakıldı!

Popüler twitter hesabı Shibburn tarafından paylaşılan son tweetlere göre, son 48 saat içinde toplam 220 milyon SHIB coin harcanamayan cüzdanlara gönderilerek dolaşımdan çıkarıldı.

Yani bir gün önce 119.604.404 Shiba Inu yakılırken; son 24 saat içinde toplam 99.868.377 meme tokeni dolaşımdan çıkarıldı.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.