1. Home
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Altcoinler yükselişte! Bu kripto paralara dikkat

Altcoinler yükselişte! Bu kripto paralara dikkat

Altcoinler yükselişte! Bu kripto paralara dikkat
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Haftanın son günü altcoin piyasası oldukça hareketli. Ünlü analist hareketliliğin ortasında bazı kripto paralara dikkat çekiyor. Detaylar için haberimizin içeriğine göz atabilirsiniz.

Altcoinler yükselişte! Bu kripto paralara dikkat

Kripto piyasası haftanın son gününe oldukça hareketli başladı. Lider kripto para birimi Bitcoin, yeniden 47,000 doların üzerinde ve ilk 10’daki kripto paralar bir sıçrama yaşadı. Rekor %20’ye yakın artış ile Cardano’da.

Cardano’daki bu artışa dikkat çeken birçok analizi hafta boyunca siz değerli Koinmedya.com okuyucuları ile paylaştık. Bu piyasa hareketliliğinin ortasında ünlü bir kripto analisti olan Crypto Dog’un yoğunlaştığı 3 altcoini sizler için derledik.

Bkz: Bitcoin’i uçuracak katalizör!

Yeni bir Twitter dizisinde, Crypto Dog, birkaç hafta içerisinde 100 dolardan 150 dolara yükselen Elrond’un (EGLD) büyük olasılıkla yükselişe devam edeceğini söylüyor. Analist ayrıca EGLD’nin günler veya haftalarca yükseliş trendinde kalabileceğini söylüyor.

“EGLD, konsolidasyondan çıktıktan sonra güçlü bir 3D için hazırlanıyor. Bu, günler/haftalar için trend olabilir.”

altcoin Altcoinler yükselişte! Bu kripto paralara dikkat

Crypto Dog’un listesindeki ikinci altcoin ise Binance Smart Chain’e dayalı merkezi olmayan değişim platformu PancakeSwap (CAKE). Analist, CAKE’nin temmuz ayının sonundan bu yana yükseliş eğiliminde olduğunu ve muhtemelen yakın gelecekte tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşarak yükselişine devam edeceğini söylüyor.

“CAKE/USD, temmuz ayının sonundan bu yana yalnızca yükseliş modunda. Tüm zamanların en yüksek seviyeleri mi geliyor?”

Analistin lisetesindeki bir diğer kripto para ise 2. katman ölçeklendirme ağı Polygon’da (MATIC). Crypto Dog, varlığın 2 dolar seviyesini yeniden yakalayacağını ifade ediyor.

altcoin Altcoinler yükselişte! Bu kripto paralara dikkat

Son olarak The Crypto Dog, akıllı sözleşme platformu Ethereum’un 3.000-3.200 dolar arasında işlem gördüğü için muhtemelen bir konsolidasyon aşamasına girdiğini söylüyor.

Kaynak