1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. “Altcoin sezonu geliyor!”

“Altcoin sezonu geliyor!”

“Altcoin sezonu geliyor!”
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin’in yatay bir seyir izlemesi altcoinlerin önünü açıyor. Yeni bir altcoin sezonu başladı mı? Uzmanlar ne düşünüyor? Detaylar ve teknik veriler haberimizde.

“Altcoin sezonu geliyor!”

Bitcoin bu hafta 46.000 dolar civarında seyrediyor. Yan konsolidasyon, altcoinlerin liderliği ele geçirmesine izin veriyor. Kripto piyasası bir yükseliş rallisi başlattığından, bir altcoin sezonunun olması bekleniyor.

Geçen hafta birçok altcoin yükseldiği için piyasa bir alt sezon çağrısı yapıyor. Analist MoonCarl, yakın tarihli bir Tweette altcoin sezonunun çoktan başladığını duyurdu.

Bu hafta kripto analistleri özellikle bazı kripto paralar için yükseliş konusunda mutabık. Analist MoonCarl’da bu 3 kripto paranın altcoin sezonunun gözdesi olacağını düşünüyor.

Analistin listesindeki ilk kripto para -bugün bir geri çekilme yaşasa da- Ethereum katili olarak adlandırılan Solana (SOL). Ünlü analist Solana’nın henüz yükselişini tamamlamadığını belirtti. Bir diğer kripto analisti SmartContracter’de SOL’un 150 dolar seviyesine ulaşabileceğini tahmin etmişti.

Bkz: Solana haberleri ve son dakika gelişmeleri

Bir diğer kripto para FTX token (FTT). Kripto pra piyasasında birçok trader FTT’nin 60 dolar seviyesini geride bırakacak bir ralliye hazırlandığını değerlendiriyor.

MoonCarl ayrıca kripto para piyasasında yaşanacak olan Altcoin sezonunda meme kritpolarında yükseleceğini değerlendiriyor. Özellikle Dogecoin karşısında bir süredir sessiz kalan Shiba Inu’nun yükseliş trendine geçeceği tahmin ediliyor.

Koinmedya.com olarak kripto piyasasının önde gelen traderlarının tahminlerini ve analizlerini sizler için derliyoruz. Tüm gelişmelerden haberdar olmak için Koinmedya.com’un sosyal medya platformlarını takip edebilirsiniz.

Kaynak