1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Airdrop çılgınlığı 2021’i saracak!

Airdrop çılgınlığı 2021’i saracak!

Airdrop çılgınlığı 2021’i saracak!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto dünyasında airdrop aktiviteleri oldukça sevilir ve merak edilir. Bedava parayı kim sevmez? Ünlü Youtuber’a göre 2021 yılı, airdroplar açısından oldukça yoğun geçmeye aday.

Airdrop Haber: Airdrop çılgınlığı 2021’i saracak!

Kripto analist ve yorumcu Tyler Swope, bedava airdrop token kazanmak isteyenlerin 2021 yılına hazır olmaları gerektiğini söylüyor. Analiste göre bu yıl pek çok airdrop gerçekleşebilir.

Swope bu yılın airdroplarından birinin Ethereum ölçeklendirme çözümleri sunan, Optimism PBC tarafından gerçekleştirilebileceğinden bahsediyor. Analist, Optimisim PBC’nin testneti kullananlara airdrop yapacağı görüşünde.

Yani, testnetlerini kurcalayın. Neyin nasıl olduğunu anlamaya çalışın. Eğer Synthetix Mintr‘i kurcalamadıysanız L2’de hala fırsatınız var. Demo sona eriyor, L1’den L’2’ye transfer yok ancak DApp’lar çalışıyor. Tek ihtiyacınız olan L’2 SNX token.

airdrop haber

Youtuber Tyler Swope, bir başka airdropun, nadir dijital koleksiyon ürünleri için P2P pazar alanı olan OpenSea‘den beklenebileceğini söylüyor. Swope, airdropa hazırlanmanın en iyi yolunu pazar alanı ile etkileşim içerisinde olmaya bağlıyor.

…bu pazar alanı ile etkileşim kurmanın pek çok yolu var. NFT alıp-satmak en çok başvurulan yol. Fakat onların, DApp aracılıyla kendi NFT’lerinizi yapma seçenekleri de var.

What are cryptocurrency airdrops? | by Simon Manka | FortuneInsider.com |  Medium

Swope, 2021’de muhtemel görünen airdroplara Radar Relay’i de ekliyor. Radar Relay, Ethereum tabanlı P2P merkezsiz trade platformu.

Swope’a göre, merkezsiz sigorta platformu Opyn de başka bir airdrop yapma adayı.

Bir diğer airdrop da merkezsiz margin trade borsası dYdX‘ten beklenebilir.

İlgili: Airdrop Nedir?

https://www.youtube.com/watch?v=ujI6eBodeb8&feature=emb_title

Kaynak

Etiketler: