Aeternity token nedir?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aeternity birkaç bloğa odaklı projeler akıllı sözleşme teknolojisine odaklanmaktadır. Bu teknoloji ticarioperasyonların pek çok yönünü otomatikleştireceği düşüncesi bu günlerde sürpriz olmamalı. Diğerleri reel veriler ile etkileşimli ölçeklenebilir akıllı sözleşmeler sunmayı amaçlarken, Aeternity işleri biraz farklı şekilde yapıyor. Bu yeni blok zincir teknolojisinin başarılı olup olmayacağı bilinmiyor. Ancak bu alanda daha fazla rekabet iyi bir şey.

Aeternity token ve temel amacı

Birçok sirket akıllı sözleşmelere dikkatlerini yoğunlaştırken bu konuda pazara yenilik sunmak oldukça zordur. Proje, kendisini “eşsiz bir verimlilik, şeffaf yönetişim ve küresel ölçeklenebilirlik” sağlayabilen farklı bir blok zincir teknolojisi türü olarak konumlandırıyor. Tüm bunlar, reel olan her türlü veri ile etkileşime girebilen ölçeklenebilir akıllı sözleşmeleri sunarak yapılacaktır. Akıllı sözleşme teknolojisinde küresel ölçekte artan bir talep olsa da, Aeternity’nin bu konuda anlamlı bir etkisi olabileceği görülüyor.

Aeternity token ve geleceği

Proje ile ilgili çok sayıda çalışma son aylarda geliştiriciler tarafından tamamlandı. Buna rağmen, yapılacak çok iş var. İlk olarak Mart sonlarında yapılacak olan bu projenin kodunun güvenlik denetimini tamamlamak. Bu denetimin başarılı ve olumlu olduğu görülürse, ekip 2018 yılının 2. Çeyreğinde Aeternity ana ağını başlatacak. Bu tamamlandıktan sonra,insanların bu teknoloji ile gerçekten ilgilenip ilgilenmediğine dair daha iyi bir fikir edineceğiz

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Aeternity token nedir?
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.