BTC : 618000 ₺ ETH : 45630 ₺ XRP : 11.223 ₺ LTC : 1659.9 ₺ USDT : 14.744 ₺ XLM : 2.99 ₺
  1. Anasayfa
  2. İncelemeCoin
  3. Aeternity token nedir?
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Aeternity token nedir?

Aeternity token nedir?
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.
Aeternity birkaç bloğa odaklı projeler akıllı sözleşme teknolojisine odaklanmaktadır. Bu teknoloji ticarioperasyonların pek çok yönünü otomatikleştireceği düşüncesi bu günlerde sürpriz olmamalı. Diğerleri reel veriler ile etkileşimli ölçeklenebilir akıllı sözleşmeler sunmayı amaçlarken, Aeternity işleri biraz farklı şekilde yapıyor. Bu yeni blok zincir teknolojisinin başarılı olup olmayacağı bilinmiyor. Ancak bu alanda daha fazla rekabet iyi bir şey.

Aeternity token ve temel amacı

Birçok sirket akıllı sözleşmelere dikkatlerini yoğunlaştırken bu konuda pazara yenilik sunmak oldukça zordur. Proje, kendisini “eşsiz bir verimlilik, şeffaf yönetişim ve küresel ölçeklenebilirlik” sağlayabilen farklı bir blok zincir teknolojisi türü olarak konumlandırıyor. Tüm bunlar, reel olan her türlü veri ile etkileşime girebilen ölçeklenebilir akıllı sözleşmeleri sunarak yapılacaktır. Akıllı sözleşme teknolojisinde küresel ölçekte artan bir talep olsa da, Aeternity’nin bu konuda anlamlı bir etkisi olabileceği görülüyor.

Aeternity token ve geleceği

Proje ile ilgili çok sayıda çalışma son aylarda geliştiriciler tarafından tamamlandı. Buna rağmen, yapılacak çok iş var. İlk olarak Mart sonlarında yapılacak olan bu projenin kodunun güvenlik denetimini tamamlamak. Bu denetimin başarılı ve olumlu olduğu görülürse, ekip 2018 yılının 2. Çeyreğinde Aeternity ana ağını başlatacak. Bu tamamlandıktan sonra,insanların bu teknoloji ile gerçekten ilgilenip ilgilenmediğine dair daha iyi bir fikir edineceğiz

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: