AdEx teknik analizi: Pump and Dump coini ADX

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasasında bazı koinlerin grafiği dikkatinizi çekiyor. Bunlardan biri de AdEx. Tam bir pump ve dump koini Adex teknik yazımızla karşınızdayız.

Adex teknik analizi 25 Ekim 2020

altcoin teknik analiz Altcoin teknik analiz: Kısa vadeli alım fırsatları!

Bazı coinler ani yükseliş yapıp geri yerine dönmeleri ile meşhurdur. ADX de bunlardan biri. Grafikte görülebileceği üzere 1900-2000 satoshi bölgesinde son derece güçlü direnç mevcut. Ayrıca grafiğin son kısmında yükselen boyun çizgisine (yeşil hat) sahip bir adet ters omuz baş omuz formasyonu bulunuyor.

bknz: Adex nedir?

Giriş için öncelikle fiyatın yeşil hat üzerinde konsolide olması şart. Hem yeşil direncin hem de 1950-2000 satoshi bölgesinde yoğunlaşan direncin kırılması ile işleme girilebilir. Hedef ise aşağıdaki görselde mevcut. (Stop yeşil direnç altı)

altcoin teknik analiz Altcoin teknik analiz: Kısa vadeli alım fırsatları!

Analizler bilgilendirme amaçlıdır, hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
AdEx teknik analizi: Pump and Dump coini ADX
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.