1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. ABD’de neler oluyor? Ünlü yazardan ikinci Bitcoin uyarısı!

ABD’de neler oluyor? Ünlü yazardan ikinci Bitcoin uyarısı!

ABD’de neler oluyor? Ünlü yazardan ikinci Bitcoin uyarısı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

ABD’de politik bir kaosa yaşanıyor. Ünlü yazar Robert Kiyosaki, ABD’deki politik krizden dem vurarak ikinci bir Bitcoin uyarısında bulundu. Ayrıntılar haberimizde.


ABD’de neler oluyor? Ünlü yazardan ikinci Bitcoin uyarısı!

En çok satanlar listesinde yer alan “Zengin Baba ve Yoksul Baba” kitabının yazarı Robert Kiyosaki, Bitcoin uyarılarına devam ediyor. Bu seferki uyarısında ABD’de yaşanan politik kargaşaya dikkat çekiyor.

ABD’de Biden yönetimi ele aldıktan sonra bir dizi talihsizlik ve olumsuzluklar yaşınıyor. Bu talihsizliklerden en belirgini Afganistan skandalı oldu. ABD’nin Afganistan politikası tam bir fiyasko ile sonuçlandı. Biden yönetimi Afganistan tahliyesini başarılı biçimde gerçekleştirdiği söylenemez. Yıllarca unutulmayacak dramlar ve fotoğraf kareleri hafızalara kazındı.

Lütfen Bkz: Ünlülerden şok Bitcoin yorumları! BTC’nin geleceğine dair müthiş öngörüler

ABD yönetimi şu sıralar bütçe sorunu yaşıyor. Aşırı borçlu ABD yönetimi, borç limitini arttırmak istiyor. Bu konuda Demokrat Partili Biden’ın Cumhuriyetçilerin desteğini alması gerekiyor. Aksi taktirde ABD aşırı borçlarını çeviremeyebilir. Hatta temerrüde bile düşebilir.

Yukarıda Robert Kiyosaki’nin bugünkü paylaşımını görüyoruz. Fox News’ten alıntı yapan Kiyosaki, “Anketler, Biden’ın ABD’yi birleştirdiği gözleniyor… kendisine karşı.” ABD’deki Fox TV’nin Cumhuriyetçileri destekleyen ve Demokratlara muhalif olan bir haber kanalı olduğunu belirtmekte yarar var.

“Bugün Mitch McConnell tarafından yönlendirilen 10 Cumhuriyetçi, Demokratlara katılarak borç limitini yükseltti. Üzgünüm! Altın, gümüş ve Bitcoin almaya devam. ABD iflasa gidiyor. Kendinize iyi bakın.”

Biden yönetimi için borç krizi şimdilik ötelendi. Ancak alınan karada ABD yönetiminin borçlanmaya devam edeceği ve FED’in dolar basmaya devam edeceği anlaşılıyor. Dolayısıyla dolar enflasyonu devam edecek. Bu durum Bitcoin, altın ve gümüş gibi arzı kıt olan ekonomik varlıklar lehine bir ortam geliştiriyor.

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.