Loading...
btc
BTC
-0.24%
Bitcoin
66.959,92 USDT
eth
ETH
-0.28%
Ethereum
3.228,36 USDT
bch
BCH
1.97%
Bitcoin Cash
543,64 USDT
xrp
XRP
-0.13%
Ripple
0,55 USDT
ltc
LTC
-0.7%
Litecoin
85,49 USDT
bnb
BNB
-1.43%
Binance Coin
587,08 USDT
sol
SOL
-0.3%
Solana
152,70 USDT
avax
AVAX
-0.5%
Avalanche
39,14 USDT
ada
ADA
-0.26%
Cardano
0,50 USDT
dot
DOT
0.43%
Poladot
7,27 USDT
doge
DOGE
-1.1%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
-0.96%
Shiba Inu
0,00 USDT

ABD’de neler oluyor? Ünlü yazardan ikinci Bitcoin uyarısı!

Robert Kiyosaki fiat paraların çöküşü hakkında makalle
Robert Kiyosaki fiat paraların çöküşü, kripto paranın zaferi ile sonuçlanacak diyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ABD’de politik bir kaosa yaşanıyor. Ünlü yazar Robert Kiyosaki, ABD’deki politik krizden dem vurarak ikinci bir Bitcoin uyarısında bulundu. Ayrıntılar haberimizde.


ABD’de neler oluyor? Ünlü yazardan ikinci Bitcoin uyarısı!

En çok satanlar listesinde yer alan “Zengin Baba ve Yoksul Baba” kitabının yazarı Robert Kiyosaki, Bitcoin uyarılarına devam ediyor. Bu seferki uyarısında ABD’de yaşanan politik kargaşaya dikkat çekiyor.

ABD’de Biden yönetimi ele aldıktan sonra bir dizi talihsizlik ve olumsuzluklar yaşınıyor. Bu talihsizliklerden en belirgini Afganistan skandalı oldu. ABD’nin Afganistan politikası tam bir fiyasko ile sonuçlandı. Biden yönetimi Afganistan tahliyesini başarılı biçimde gerçekleştirdiği söylenemez. Yıllarca unutulmayacak dramlar ve fotoğraf kareleri hafızalara kazındı.

Lütfen Bkz: Ünlülerden şok Bitcoin yorumları! BTC’nin geleceğine dair müthiş öngörüler

ABD yönetimi şu sıralar bütçe sorunu yaşıyor. Aşırı borçlu ABD yönetimi, borç limitini arttırmak istiyor. Bu konuda Demokrat Partili Biden’ın Cumhuriyetçilerin desteğini alması gerekiyor. Aksi taktirde ABD aşırı borçlarını çeviremeyebilir. Hatta temerrüde bile düşebilir.

Yukarıda Robert Kiyosaki’nin bugünkü paylaşımını görüyoruz. Fox News’ten alıntı yapan Kiyosaki, “Anketler, Biden’ın ABD’yi birleştirdiği gözleniyor… kendisine karşı.” ABD’deki Fox TV’nin Cumhuriyetçileri destekleyen ve Demokratlara muhalif olan bir haber kanalı olduğunu belirtmekte yarar var.

“Bugün Mitch McConnell tarafından yönlendirilen 10 Cumhuriyetçi, Demokratlara katılarak borç limitini yükseltti. Üzgünüm! Altın, gümüş ve Bitcoin almaya devam. ABD iflasa gidiyor. Kendinize iyi bakın.”

Biden yönetimi için borç krizi şimdilik ötelendi. Ancak alınan karada ABD yönetiminin borçlanmaya devam edeceği ve FED’in dolar basmaya devam edeceği anlaşılıyor. Dolayısıyla dolar enflasyonu devam edecek. Bu durum Bitcoin, altın ve gümüş gibi arzı kıt olan ekonomik varlıklar lehine bir ortam geliştiriyor.

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.