Loading...
btc
BTC
0.71%
Bitcoin
67.134,01 USDT
eth
ETH
0.43%
Ethereum
3.518,87 USDT
bch
BCH
1.39%
Bitcoin Cash
396,74 USDT
xrp
XRP
4.13%
Ripple
0,60 USDT
ltc
LTC
0%
Litecoin
73,40 USDT
bnb
BNB
0.17%
Binance Coin
594,40 USDT
sol
SOL
2.9%
Solana
174,03 USDT
avax
AVAX
3.08%
Avalanche
29,03 USDT
ada
ADA
-0.26%
Cardano
0,44 USDT
dot
DOT
-0.04%
Poladot
6,34 USDT
doge
DOGE
7.06%
Doge Coin
0,13 USDT
shib
SHIB
2.06%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Güncel Haber
  3. 48 saatten kısa sürede Lucrosus, 200,000 dolarlık LUCA sattı!

48 saatten kısa sürede Lucrosus, 200,000 dolarlık LUCA sattı!

Luca Lucrosus Capital
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

İlk merkezsiz oyun platformları arasında yer alan Lucrosus, 48 saatten az zaman diliminde LUCA token satış aşamalarının 10’da 8’ini tamamladı ve 200 bin dolarlık LUCA satışı gerçekleştirdi. Bu satış başarısının ardından kripto para topluluğu, Lucrosus’un potansiyelini anlamaya başlıyor.

Platform halka arz sürecinin her aşamasında LUCA fiyatlarını %1 oranında arttırıyor ve bu şekilde toplam LUCA’ların %55’ini piyasaya sürmeyi hedefliyor. Şu an Lucrosus, 100 aşama olarak planlanan satış aşamalarının 9’uncusunu tamamlamak üzere.

Lucrosus platformunun ana amaç ve hedefleri

Lucrosus Kapital dünyanın en büyük merkezsiz Girişim Sermayesi olmayı hedefliyor.  Platformun ana amacı blockchain teknolojisini Girişim Sermayesi ile birleştirerek yatırım kavramını yeniden şekillendirmek.

Finans dünyasında yatırımcılar blockchain teknolojisini tanıdıkça yatırım davranışlarını değiştiriyorlar. Lucrosus’un temel amacı toplumu dönüştürerek dünyanın en başarılı blockchain’lerinin büyümelerine ve genişlemelerine yardımcı olmak. Lucrosus Kapital’in temel motivasyonu blockchain teknolojisi ve kripto paraların geleceğin finansal dünyasında devrim yaratacağı inancından kaynaklanıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=u9IBsS5D3u0&t=2s

Neden LUCA satın almalısınız?

Luca, Lucrosus Capital’in operasyonlarına yardımcı olan hizmet token’ıdır. Lucrosus hem geleneksel yatırımcıların hem de blockchain geliştiricilerin karşılaştıkları sorunlara çözüm önerileri getiriyor. Luca token, kullanıcıların Lucrosus ekosistemine katılmalarına ve hedeflerini gerçekleştirmesine imkan tanır.

Halka arza katılarak Luca token sahibi olabilirsiniz. Luca token satın alındıkça yatırımcıların LUCA geliri kademeli biçimde arttırılacaktır ve üyelere farklı yatırım programları ile çeşitli avantajlar sağlanacaktır.

LUCA token yatırımcılarını sunulan çeşitli yatırım avantajları şu şekildedir: Geri alım programlarına katılım, yönetim sürecine katılım, staking, güncel araştırmalara katılım ve proje geliştiricileri ile bire bir oturumlara katılma. Token sahipleri platformun gelecek yatırım kararların oy hakkına sahip olur ve projelerde söz sahibi olur.

Dahası LUCA token sahipleri Lucrosus Kapital’in tahsis programına katılır ve platformun yatırım projelerinden gelirlerinden seviyelerine göre pay alır. Daha fazla LUCA token’a sahip olan yatırımcılar, tahsis programından daha fazla pay alır.

Gemmo – 5 Milyon + $LUCA; %25 tahsis;

Emerald – 1M+ $LUCA; %22,5 tahsis;

Aurum- 300k+ $LUCA; %20 tahsis;

Arganti – 100k+ $LUCA; %17,5 tahsis;

Cuprum – 25k+ $LUCA; %15 tahsisat.

Yukarıda 5 farklı katman verilmektedir. Katmanlara ayrılan tahsisler tüm grup üyelerine eşit olarak dağıtılır. Ek olarak son iki katman (Arganti ve Cuprum) her seviyeden belli sayıda yarışmacı belli bir miktara hak kazanması ile oyunlaştırılacak.

Son olarak

Lucrosus Kapital başarılı projeler ve yatırımcılar için ideal bir ortam yaratır. Bireysel yatırımcılar Lucrosus’un kurumsal yatırım fırsatlarından faydalanır. Lucrosus blockchain fırsatları ile risk yatırımlarını birleştirerek cazip yatırım araçları geliştirir.

Böylece Lucrosus ortak yatırım fonu teklifler için daha geniş, çok katılımcı ve kârlı bir yatırım ortamı kurarken sektör üzerinde olumlu bir etki sağlayacaktır. Lucrosus ayrıca pazarlama, dünya çapındaki bağlantılar, yatırım ve grafik tasarımı konusunda da destek sağlar.

Projeye katılım ve halka arz sürecindeki satışları kaçırmayın. Lucrosus Capital websitesinden çalışmalar hakkında bilgi alabilirsiniz. Youtube, Twitter, Medium, Telegram, LinkedIn gibi sosyal medya hesaplarını takip ederek son gelişmeler hakkında fikir alabilirsiniz.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.