3 analistten büyük Bitcoin rallisi tahmini: İşte, BTC için hedefleri

Ünlü ekonomist Alex Kruger'den 2023 Bitcoin tahmini: %50'den fazla...
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasasının 3 popüler analisti, Bitcoin (BTC) fiyatının parabolik ralli hazırlığında olduğu konusunda aynı görüşü paylaşıyor. Analistlerin açıklamaları ve BTC için beklediği fiyat hedeflerine bakalım. İşte, ayrıntılar.


3 analistten büyük Bitcoin rallisi tahmini: İşte, BTC için hedefleri

Geniş bir takipçi kitlesi olan 3 kripto para analisti, Bitcoin (BTC) fiyatının büyük bir ralliye hazırlandığını ifade ediyor.

Kripto analisti Michaël van de Poppe, Twitter’de 656.700 abonesine yaptığı açıklamada, Bitcoin’in haftalık grafikte boğa bir sinyal verdiğini söylüyor. Analiste göre, haftalık grafikte Bitcoin iki kritik teknik indikatörün üzerinde işlem görmeye devam ediyor. Hem de kritik öneme sahip 30.000 dolar seviyesinden son haftalarda yaşadığı gerilemeye rağmen. Analist şöyle diyor:

“Bitcoin yukarı yönlü kırılma ile 27.600 doları test etti. İyi işaret. Haftalık grafikte 200 hareketli ortalama ve üsten hareketli ortalamayı koruyor. Buradan 38.000 dolar – 42.000 dolara yoluna devam edeceğini düşünüyorum.”

İlgili – Dev balinadan aniden 627 milyon dolarlık Bitcoin hareketi: BTC’ler nereye gitti?

3 analistten büyük Bitcoin rallisi tahmini: İşte, BTC için hedefleri

Kaynak: Michaël van de Poppe/Twitter

Başka bir analist Kaleo de Bitcoin konusunda boğa. O da Twitter’de 587.400 abonesine yaptığı açıklamada, Bitcoin’in yeni bir 2023 zirvesine hazırlandığını söylüyor. Ona göre BTC 40.000 dolara doğru yükselecek. Bunun için 27.000 dolar civarındaki desteği geri alması gerekiyor.


Bluntz takma adıyla bilinen başka bir analist ise 2018 Bitcoin dip tahmini doğru çıkması ile ünlü. Bu analiste göre ise lider kripto paranın 30.000 dolardan başladığı düzeltmesi muhtemelen bitti. Ona göre BTC buradan yükseliş trendine devam edebilir. Tabii mevcut piyasa koşullarından kimsenin yükseliş beklemediğini da belirtiyor. Ona göre bu ralli birçokları için sürpriz olacak.

İlgili – Bitcoin fiyatı yeniden kritik 27.000 dolar desteğinde: Güncel BTC teknik analizi

Bitcoin fiyatı son 24 saatte 27.000 dolar civarında işlem görüyor ve buradaki desteğe tutunma mücadelesi veriyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
3 analistten büyük Bitcoin rallisi tahmini: İşte, BTC için hedefleri
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.