okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-0.61%
Bitcoin
68.866,86 USDT
eth
ETH
2.88%
Ethereum
3.857,52 USDT
bch
BCH
-1.83%
Bitcoin Cash
484,61 USDT
xrp
XRP
-2.05%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
-1.23%
Litecoin
83,93 USDT
bnb
BNB
-0.23%
Binance Coin
601,00 USDT
sol
SOL
-3.59%
Solana
162,32 USDT
avax
AVAX
-3.55%
Avalanche
36,92 USDT
ada
ADA
-0.74%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
1.51%
Poladot
7,54 USDT
doge
DOGE
-3.58%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
-2.78%
Shiba Inu
0,00 USDT

21 milyar doları yöneten dev şirketten Bitcoin ve Ethereum kararı!

bitcoin ve ethereum
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

21 milyar dolarlık fonu yöneten dev yatırım şirketi müşterilerine Bitcoin ve Ethereum fonları için destek sunacağını açıkladı. Detaylar için lütfen haberimize göz atın.

21 milyar doları yöneten dev şirketten Bitcoin ve Ethereum kararı!

400,000’den fazla müşterisi bulunan ve kontrolü altındaki fonların toplam değeri 21 milyar doların üzerinde olan yatırım şirketi Wealthfront, yatırım yelpazesini GrayScale Bitcoin Tröst (GBTC) ve GrayScale Ethereum Tröst ile zenginleştirdiğini duyurdu.

Wealthfront, kullanıcılarının vergiye duyarlı yeniden dengeleme, temettü yeniden yatırımı ve diğer otomatik çözümleri kullanmalarına olanak tanıyor. Şirket Benchmark Capital ve DAG Ventures gibi şirketlerden fon aldı.

Bkz: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Alınan karar ile, 400.000’den fazla hesap, kripto para birimi değişim hesabı açmadan ve kripto cüzdanları kurmadan portföylerine kripto para yatırım çözümleri ekleyebilecek. Başta Bitcoin olmak üzere kripto para birimleri kurumsal olarak hızla benimsenmeye devam ediyor. Dev finans kuruluşları müşterilerinin kripto para birimlerine artan ilgisine kayıtsız kalamıyor.

Müşteri için birbiri ardına kripto para alım satımını kolaylaştıran adımlar atıyor. Kripto para birimlerinin değişken yapısından dolayı doğrudan yatırım yapamayanlar için önemli bir seçenek olan GBTC ve ETHE’de yatırımcılardan ilgi görmeye devam ediyor.

Wealthfront, yaptığı açıklamada müşterilerini için doğru olan portföyü oluşturmak adına onlara yardımcı olmak istediğini belirtti.

“Sizin için doğru olan portföyü oluşturmanızda size destek olmak istiyoruz. Bu nedenle bu yılın başlarında Wealthfront portföyünüzü özelleştirmeyi mümkün hale getirdikİşte bu yüzden bugün yatırım menümüzü, iki kripto para birimi tröstü de dahil olmak üzere yüzlerce seçeneği içerecek şekilde daha da genişletiyoruz: Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) ve Grayscale Ethereum Trust (ETHE).” 

Wealthfront müşterileri bugünden itibaren toplam portföylerinin %10’una kadar GBTC’ye ve ETHE’ye yatırım yapabilecek.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.