Loading...
btc
BTC
-4.09%
Bitcoin
66.693,64 USDT
eth
ETH
-5.52%
Ethereum
3.465,58 USDT
bch
BCH
-5.94%
Bitcoin Cash
441,23 USDT
xrp
XRP
-3.77%
Ripple
0,48 USDT
ltc
LTC
-3.28%
Litecoin
77,05 USDT
bnb
BNB
-3.41%
Binance Coin
603,73 USDT
sol
SOL
-6.63%
Solana
148,50 USDT
avax
AVAX
-3.12%
Avalanche
31,27 USDT
ada
ADA
-4.66%
Cardano
0,42 USDT
dot
DOT
-2.4%
Poladot
6,35 USDT
doge
DOGE
-4.95%
Doge Coin
0,14 USDT
shib
SHIB
-5.38%
Shiba Inu
0,00 USDT

21 Kasım haftasında dikkat edilmesi gereken 3 altcoin

altcoin
altcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Piyasa, FTX kripto para borsasının çöküşünün etkisinden henüz kurtulamamışken, Bitcoin (BTC) gibi yerleşik kripto para birimleri, güçlü fiyat hareketi sinyalleri vermeden konsolide oluyorlar. Aynı zamanda, birçok popüler altcoinin  fiyatıda yüksek dalgalanma yaşıyor. Buna rağmen son günlerde birkaç altcoin, hakim ayı piyasasına rağmen yükselmek için güçlü bir satın alma baskısına maruz kalmış görünüyor. Bu altcoinler, özellikle belirli kullanım durumlarına odaklanmanın yanı sıra sürdürdükleri güçlü hikayeleri nedeniyle de ilgi odağı haline geldi. 21 Kasım haftası için dikkat edilmesi gereken bazı altcoinler aşağıdadır.

Önümüzde hafta dikkat edilmesi gereken altcoinlerden bazıları

Ave (AAVE): Merkezi olmayan finans (DeFi) borç verme protokolü, Robinhood’da listelenmesi gibi olayların tetiklediği bir değer patlaması yaşadı. Token, yerel tokeni YAM olan deneysel bir DeFi protokolü olan Yam Finance‘in lansmanından da yararlandı. Kripto para yatırma işlemlerini kolaylaştıran platformun, kullanıcıların farklı kripto para birimlerini ödünç almasına ve ödünç vermesine olanak tanımasından dolayı, kolayca benimsenebilecek varlıklar arasında olduğu lanse ediliyor. Ancak, Aaave’nin teknik analizi düşüş eğilimini sürdürüyor. Popüler altcoin, ünlü kripto uzmanı M. van de Poppe’nin de dikkat çektiği kripto varlıklar arasında bulunuyor.

altcoin

Ripple(XRP): Popüler proje, Ripple ve Menkul Kıymetler Borsası Komisyonu (SEC) arasındaki davadaki olumlu gelişmelerin ortasında alım baskısını sürdürdü. Konu bir sonuca yaklaşırken, Ripple ekibi birkaç galibiyet elde etti ve hukuk uzmanları, düzenleyicinin davayı kaybedebileceğini tahmin ediyor. Genel olarak, mahkeme Ripple lehine karar verirse, sonuç XRP için yükseliş olarak görülüyor. Aynı zamanda, XRP topluluğu, tokenin yılı olumlu bir notla bitireceğine dair olumlu görüşler ifade ediyor. Genel kanaat  XRP’nin, 31 Aralık 2022’ye kadar 0,4 dolardan işlem göreceği yönünde.

altcoin

Polygon (MATIC): Hâkim piyasa belirsizliğinden bir darbe almasına rağmen, MATIC’in değeri küçük pozitif kazançlar elde etti ve token ayı piyasasının ortasında öne çıktı. Tokenin yükselişi, ana akım bir proje haline gelen Polygon’un devam eden işaretlerine bağlanabilir. Dikkate değer benimsemelerden biri de kullanıcıların Instagram’da NFT’ler basmasına, sergilemesine ve satmasına olanak tanınıyor olması. Aynı zamanda ağ, başlatılan protokol sayısında bir artış kaydetti. Mevcut durumda, Polygon yedi gün içinde yaklaşık %2’lik küçük kazançlarla 0,87 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.