okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-0.68%
Bitcoin
69.673,86 USDT
eth
ETH
-0.64%
Ethereum
3.765,74 USDT
bch
BCH
-1.67%
Bitcoin Cash
506,41 USDT
xrp
XRP
-0.71%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
-1.81%
Litecoin
86,66 USDT
bnb
BNB
-0.01%
Binance Coin
618,46 USDT
sol
SOL
-1.08%
Solana
176,23 USDT
avax
AVAX
-1.57%
Avalanche
40,56 USDT
ada
ADA
-1.31%
Cardano
0,49 USDT
dot
DOT
-0.99%
Poladot
7,54 USDT
doge
DOGE
-0.94%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
-1.3%
Shiba Inu
0,00 USDT

2022’de kripto paradan pasif gelir kazanmanın en iyi 3 yolu!

Hashlist
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bulut Madenciliği

Bulut madenciliği (cloud mining) uzaktan yapılan bir madencilik türüdür. Kullanıcılar, bulut madenciliği sözleşmeleri alabilir, madencilik için bilgisayar kapasitesi kiralayabilir ve bir web sitesi aracılığıyla düzenli bir gelir elde edebilir. Bulut madenciliğinin önemli avantajları, kullanıcıların komplike bilgi birikimi gerektiren madencilik konusunda derinlemesine bir bilgi birikimine sahip olmaları gerekmiyor, pahalı madencilik donanımları satın almanıza gerek yok ve madencilik sürecini 7/24 bakım ve takibini yapmanıza gerek yok.

 

Hashlist

 

Hashlists, bulut madenciliği hizmetleri sunuyor. Ayrıca Hashlists kripto para birimine yeni başlayanlar için 8 ABD doları değerinde bir teşvikte bulunuyor. Hashlist’in 8 dolarlık hediyesi ile “günlük” Hashlist bulut madenciliği hizmetini herhangi bir miktar para yatırmadan deneyebilirsiniz.

8 dolarlık deneyim kuponu Hashlist’e üye olan herkese tanımlanıyor. Bu 8 dolarlık hediyeyi yeni paketler satın almak için kullanabilirsiniz ve bir gün içerisinde 8 dolarınızla 0.8 dolar kazanabilirsiniz. Eşzamanlı olarak 8 dolarınız ile ek değer sözleşmeleri satın alabilir ve geri çekim işlemleri için kullanabilirsiniz. Yeni kullanıcılar Hashlist’e kaydolabilir ve avantajlardan yararlanabilir.

 

Hashlistler, herkesin kripto paralar sayesinde pasif gelir kazanma imkanına erişmesi gerektiğine inanıyor. Bu amaç için kullanıcılara çeşitli planlar sunar. Sözleşmeli madencilik seçenekleri arasında LTC MADENCİLİK, ETH MADENCİLİK, BTC MADENCİLİK, FIL MADENCİLİK ve DOGE MADENCİLİK yer alıyor ve madencilik paketleri 8 ila 6.500 dolar arasında değişiyor.

 

Hashlist

 

Kullanıcılar, kripto para cüzdanları veya borsalar aracılığıyla herhangi bir kripto para birimini Hashlist sistemine yatırabilir ve Hashlist bu meblağı herhangi bir planı satın almak için kullanılabilecek ABD dolarına anında çevirecektir. Kullanıcı yatırım çekme işlemini tamamladığında kripto para çekme adresini girmelidir. Hashlist sistemi kripto para birimini derhal mevcut piyasa fiyatından belirtilen adrese aktaracaktır. Sonuç olarak, madencilik geliri, kripto para birimi fiyat dalgalanmalarından etkilenmeyecektir.

 

Madenciliğe kıyasla, bulut madenciliği yeni başlayanlar için daha da erişilebilir. Yeni başlayanların bulut madenciliği sayesinde madencilik ekipmanını kurmak ve bakımını yapmak için uzman yeteneklerine sahip olmaları gerekmiyor. Hashlist, size sorunsuz bir ortam sağlamak için tüm bu komplike süreç ile ilgilenecek ve tek yapmanız gereken Hashlist sistemine kaydolarak bulut madenciliğe başlamak.

 

Üyelik programları

Bazı dijital para firmaları, platformlarına yeni kullanıcılar kazandırmayı teşvik etmek için farklı teşvik planları oluşturuyor. Bir ortaklık bağlantısı paylaşarak, bir arkadaş önererek veya yeni kullanıcılara başka teşvikler sağlayarak gerçekleştirilebilir.

Hashlist

Sosyal medyada (örneğin Twitter, Instagram, TikTok, Facebook veya YouTube) yüksek takipçi sayınız varsa, üyelik programı ek para kazanmak için mükemmel bir yöntemdir.

Hashlist’in bu tür bir ortaklık ağı vardır. Arkadaşlarını Hashlist’e davet eden kullanıcılar, davetli tarafından satın alınan her bir yatırım planında yüzde 3 oranında ödül kazanır. Örneğin, davetli 100 dolarlık bir yatırım planı satın alırsa, davet eden kişi 3 dolar komisyon alır.

Hashlist ile pasif gelir elde etmekle ilgileniyorsanız, Hashlist Ortaklık Programına katılın ve Hashlist ile yeni kişilere tanıştırarak komisyonlar kazanın!

 

Madencilik

 

Madencilik, bir network’ü devam ettirmek ve teşvikler kazanmak için bilgi işlem gücünü kullanmak olarak tanımlanır. Madencilik, dijital paranın mülkiyetini içermese de dijital para alanında pasif gelir elde etmenin en eski ve en köklü yöntemlerinden biridir.

 

CPU ile madencilik, Bitcoin’in büyümesinin ilk aşamalarında kullanılmış bir yöntemdi. Ağın hash oranı yükseldikçe, madencilerin çoğu daha güçlü GPU’lara geçti. Rekabet yoğunlaştıkça Bitcoin madenciliğinde CPU tipi madencilik yerini ASIC donanımlarla yapılan yeni tip madenciliğe bıraktı.

ASIC sektörü, rakiplerin Ar-Ge kaynaklarını tekelleştirdiği oldukça rekabetçi bir alandır. Hatta ASIC donanımlar bireysel madencilerin eline geçtiğinde modası geçebiliyor. Kâr ve zararda başa baş noktası zaman alabiliyor. Sonuç olarak Bitcoin madencilik endüstrisi artık çoğunluğu profesyonel firmalar tarafından yapılıyor. Bitcoin madenciliğinde sıradan insanların pasif gelir elde etmesi artık oldukça zor.

 

Ek olarak, madencilik ekipmanı kurulumu ve bakımı, bir başlangıç ​​yatırımı ve belirli bir düzeyde bilgi gerektirir. Sonuç olarak bu durum yeni başlayanlar için uygun değildir.

Sonuç olarak

Blockchain sektöründe çeşitli pasif gelir elde etme yöntemleri ve beklentileri her geçen gün daha da artıyor. Ek olarak, bu yaklaşımlardan bazıları, çok daha geniş bir kitleye madencilik hizmetleri sağlamak için blockchain şirketleri tarafından sağlanıyor. Blockchain ürünlerinin güvenliği ve güvenilirliği gelişmeye devam ettikçe madencilik yakında güvenilir bir gelir kaynağı haline gelebilirler. Bu nedenle madencilikte kariyerinize başlamayı dört gözle bekliyorsanız, Hashlist’in sunduğu teklifi değerlendirmenizi ve otomatik modda pasif gelir elde etmeye başlamanızı öneririz. Zira blockchain ve madencilik ile olasılıklar söz konusu olduğunda seçenekler sınırdır.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.