Home Altcoin 2019’un en çok gelecek vaat eden kripto paraları

2019’un en çok gelecek vaat eden kripto paraları

2019’un en çok gelecek vaat eden kripto paraları

brave
0

2019 yılında kripto para sektörüne girmeyi düşünüyorsanız planlama yapmak için en uygun zamandasınız. Gelecek vaat eden kripto paraları belirlediğim kriterler eşliğinde sizlerle paylaşacağım.


2019 için gelecek vaat eden kripto paralar

2018 bütün kripto paralar için kabus gibi geçiyor. Artık bütün kriptolar beklentilerini 2019’a saklamış görünüyor. 2019 için hangi kripto paranın size daha fazla kar getirebileceğini öngörmek, yatırım için size daha fazla öz güven sağlayacaktır. İşte 2019’un gelecek vaat eden kripto paraları:

Stellar (XLM)

Stellar, en başta makul bir fiyata sahip olmakla birlikte kullanıcısına etkili, hızlı ve ucuz bir hizmet vaat ediyor. Diğer Altcoinler’in aksine kurumlardan ziyade kişilere odaklamış durumda. Dünyaca ünlü teknoloji firmaları ile ortaklı kurması, yatırım yapmak için en uygun kriptolardan birisi olduğu imajını veriyor.

Litecoin (LTC)

Litecoin ilk kurulduğu 2011’den bu yana büyük gelişme gösterdi. Yatırımcısına kolay para kazandıran ender kripto paralardan bir tanesi. Teknolojik üstünlük olarak da Bitcoin’e tur bindirir. Ayrıca her gün artan popülerliği kendine has bir topluluğun oluşmasını sağladı. Geniş bir market hacmine sahip olması, kendisini yatırım için uygun adaylardan birisi yapıyor.

4New

Kripto dünyasını yakından takip edenler 4New’in piyasaya yeni dahil olduğunu muhtemelen biliyorlardır. 4New, çöpleri yakarak elektrik elde eden fabrikalar ile birlikte çalışıyor. 4New üretilen bu elektrikle token üretiyor ve piyasa hacmini genişletmeye çalışıyor.

2019’da bütün piyasası uçuracak beklentisi olmamakla birlikte bir opsiyon olarak düşünülebilir.

Ripple (XRP)

Rİpple piyasa hacmi olarak BTC’nin ardından ikinci sırada yer alıyor. Stellar’ın aksine daha çok kurumsal şirketler üzerine yoğunlaşan XRP, müşterilerine çok yönlü ve ucuz bir uluslararası ödeme sistemi sunmaktadır.

Basic Attention Token (BAT)

BAT her şeyden önce hedefleri olan bir kripto para. Sahip olduğu müthiş donanımlı ekibiyle her tür yatırımcıya hitap edebilecek projeleri olan ender kripto paralardan bir tanesi. Borsa listelerinde yer alan hemen hemen bütün tokenlerle ticareti de yapılabiliyor. 2019 için yatırım yapmayı düşünüyorsanız ajandanızda mutlak BAT olsun.

Son olarak…

Yatırım yapmayı düşündüğünüz kripto paranın sizin isteklerinizle örtüşmesi çok önemli. Bunun yanında verdiği hizmetler ve geleceğe yönelik projeleri de dikkate almanız gereken diğer bir husus. Ancak en başta, belli bir zaman kripto piyasayı takipte kalmanızı öneririm. Çünkü piyasa hakkında biraz bilginiz olmadan yatırıma girişmeniz sizi hüsrana sevk edecektir. Her zaman söylediğim gibi: “En kötü karar bile kararsızlıktan iyidir.”

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave