Loading...
btc
BTC
-1.08%
Bitcoin
67.419,65 USDT
eth
ETH
-1.8%
Ethereum
3.472,08 USDT
bch
BCH
-1.53%
Bitcoin Cash
394,92 USDT
xrp
XRP
3.58%
Ripple
0,62 USDT
ltc
LTC
-2.85%
Litecoin
71,86 USDT
bnb
BNB
-1.42%
Binance Coin
593,89 USDT
sol
SOL
-1.8%
Solana
181,16 USDT
avax
AVAX
-1.99%
Avalanche
31,98 USDT
ada
ADA
-3.83%
Cardano
0,43 USDT
dot
DOT
-3.68%
Poladot
6,19 USDT
doge
DOGE
0.08%
Doge Coin
0,14 USDT
shib
SHIB
-2.88%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Coin Haberleri
  3. Zengin Baba Yoksul Baba yazarından Bitcoin tahmini: Büyük bir çöküş, sonra hızlı ralli

Zengin Baba Yoksul Baba yazarından Bitcoin tahmini: Büyük bir çöküş, sonra hızlı ralli

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

“Tarihin en büyük çöküşü geliyor” diyen Zengin Baba Yoksul Baba kitabının ünlü yazarı Robert Kiyosaki, Bitcoin’in önce çökeceğini ve ardından da büyük yükselişe geçeceğini söylüyor. Açıklamasının ayrıntılarına bakalım.


Zengin Baba Yoksul Baba yazarından Bitcoin tahmini: Büyük bir çöküş, sonra hızlı ralli

En çok satan finans yazarı Robert Kiyosaki, Bitcoin (BTC) için tarihin en büyük çöküşünün yaklaştığını, ancak bu çöküşün ardından uzun vadeli bir boğa döngüsünün geleceğini belirtiyor.

Sosyal medya platformu X’te uzun bir gönderide bulunan ‘Zengin Baba Yoksul Baba’ yazarı, piyasa değerine gören en büyük kripto Bitcoin ve diğer varlıkların büyük bir çöküş yaşadıktan sonra sabırlı yatırımcıların çok yıllık bir boğa döngüsü ile ödüllendirileceğini söylüyor.

Teknik grafikler büyük çöküşe işaret ediyor

Robert Kiyosaki şöyle diyor:

“Teknik grafikler, tarihin en büyük çöküşünün yaklaştığını gösteriyor. Gayrimenkul, hisse senetleri, tahviller, altın, gümüş ve Bitcoin’in fiyatları düşecek. İYİ HABER: Bu, alım yapma zamanı olacak.

 

Teknik grafikler, 2025’in sonlarında başlayacak ve yıllarca sürecek büyük bir uzun vadeli boğa piyasası döngüsünün geleceğini gösteriyor.

 

Bu boğa piyasası döngüsü, altın, gümüş ve Bitcoin yatırımcılarının beklediği patlama olacak. Sabırlıları ödüllendirilecek. Bu, gelmesi gerektiğini bildikleri uzun vadeli boğa piyasası döngüsüdür.”

bitcoin Zengin Baba Yoksul Baba yazarından Bitcoin tahmini: Büyük bir çöküş, sonra hızlı ralli

İlgili – Bitcoin bu kritik desteği kırarsa BTC için oyun biten: Analistin beklediği dip seviye

Değer saklama araçlarının yükselişi

Kiyosaki’ye göre, varlıklar çöktükten sonra, altın, gümüş ve BTC gibi değer saklama araçları, fiat para biriminin değer kaybetmeye devam etmesiyle birlikte yeni zirvelere ulaşacak. Sözlerine şöyle devam ediyor:

“Bu uzun vadeli boğa piyasası döngüsünün geleceğini biliyorlar çünkü SAHTE paraya olan inanç ve güvenin çözülmekte olduğunu biliyorlar. Tarihin tekerrür edeceğini biliyorlar. Almanya’nın Reichsmark’ına ve Zimbabve dolarına ne olduğunu biliyorlar.

 

Daha fazla insanın nihayet uyanmakta olduğunu biliyorlar. Çöküşten sonra… altın, gümüş ve Bitcoin için uzun vadeli boğa piyasası döngüsünün başlayacağını biliyorlar.

 

Çöküşten sonra… altın, gümüş ve Bitcoin’in tekrar tırmanmaya başlayarak tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşacağını biliyorlar. Altın muhtemelen ons başına 15.000 dolar olacak. Gümüş muhtemelen ons başına 110.00 dolar olacak. Bitcoin kolayca coin başına 10 milyon dolara ulaşacak.”

Kiyosaki, Mart ayında yaptığı açıklamada, piyasa değeri en yüksek kripto varlığının bu yıl sonuna kadar 300.000 dolara ulaşacağını öngörmüştü. Son zamanlarda, Bitcoin’in fiyat düşüşleri sırasında daha fazla Bitcoin biriktireceğini söyledi.

Bitcoin yazı yazıldığı sırada 56.191 dolardan işlem görüyor.

Bu öngörüler, yatırımcılar için dikkatle takip edilmesi gereken önemli gelişmeler arasında yer alıyor. Kiyosaki’nin analizleri ve tahminleri, kripto piyasasının geleceğine dair önemli ipuçları sunuyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.