1. Anasayfa
 2. Kripto Para Haberleri
 3. XRP Tip Bot Nedir – Nasıl Kullanılır?

XRP Tip Bot Nedir – Nasıl Kullanılır?

XRP Tip Bot Nedir – Nasıl Kullanılır?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

XRP Tip Bot nedir? ile başlayalım. XRP Tip Bot kısaca arkadaşlarınıza mesaj (SMS gibi) para XRP yollayabileceğiniz bir uygulama.


XRP Tip Bot Nedir – Nasıl Kullanılır?

xrp-tip-bot-nedir

XRP Tip Bot kısaca arkadaşlarınıza mesaj (SMS gibi) para XRP yollayabileceğiniz bir uygulama. Şu anda 20 XRP ile sınırlandırılmış ve her gönderide  0.5 XRP kesintisi yapıyor. Bot’un amacı XRP’nin günlük yaşamda aktif olarak kullanılmasını sağlamak. Ancak unutmamak gerekiyor ki en nihayetinde ticari bir ürün.

XRP tip bot nedir video

XRP gönderileri için öncelikle uygulamayı App Store veya Google Play’den indirmeniz gerekiyor. Bundan sonrası çok kolay Twitter, Reddit veya Discord hesabınızla uygulamayı açabilirsiniz. Üreticinin sayfasında Twitter hesabınızın onaylı olması gerektiği konusunda not düşülmüş. XRP gönderimi için cüzdanınızdaki QR kodu ile istediğiniz kişiye 20 XRP kadar para yollayabilirsiniz.

Uygulamanın üreticisi Wind yaptığı açıklamada;

“XRPTipBot Uygulaması ile arkadaşlarınıza, ailenize para gönderebilir, hatta mağazalarınızı veya işletmenizi uygulamaya uyarlayabilirsiniz.. Sadece miktarı girin ve bir QR kodu tarayın. hepsi bu kadar”

Uygulama  mağazalardan indirilebiliyor, ancak tam olarak kullanımda sayılmaz. Şimdilik masaüstü Web üzerinden bu işlemlerin tamamını yapabiliyorsunuz. Ancak akıllı telefonlar için çalışmalar devam ediyor.

Bu uygulama aynı zamanca Coil ile entegre halinde. Bildiğiniz gibi Coil geçen haftalarda Gates Vakfı ile bir anlaşma yapmıştı.

XRP Tip Bot Nasıl Kurulur?

yukarıda ki video XRP tip bot nedir anlatıldığı gibi nasıl kullanıcağaı da anlatılmıştır lütfen izleyiniz.

 • Coil.com’da bir hesap açın.
 • Ödeme alabilmek için Coil hesabınızı oluşturacağınız XRP Tip Bot hesabınıza bağlayın.
 • Bunu yapmak için www.xrptipbot.com adresine sitenizin Reddit / Twitter / Discord ismi ile kayıt olun.
 • XRP Tip Bot login olduktan sonra, yukarıda the Deposit tab sekmesine gelin.
 • ILP seçeneğini seçerek Payment Pointer’inizi alın. $twitter.xrptipbot.com/Username benzeri bir adres olacaktır.
  Bunu kopyalayın ve Coil hesabınıza tekrar dönün.
 • Basic Profile yani Temel Profil sayfanızda, Web Monetized Sites kısmını bulun ve sitenizin HEAD kısmına yerleştireceğiniz kodu alın.
 • www.fudbingo.com/coilchecker sitesine gidin ve burada Coil işleminin aktive olup olmadığını kontrol edin.
 • YouTube için, Coil profil sayfanızdaki Social Accounts kısmına tıklayın. Burada YouTube’a login olun ve Coil’in hesabınıza erişmesine izin verin.
Etiketler: