BTC : 618000 ₺ ETH : 45630 ₺ XRP : 11.223 ₺ LTC : 1659.9 ₺ USDT : 14.744 ₺ XLM : 2.99 ₺
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. XRP 1 dolar! Kral geri mi dönüyor?
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

XRP 1 dolar! Kral geri mi dönüyor?

XRP 1 dolar! Kral geri mi dönüyor?
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

XRP 1 doları görerek tüm analistleri yanılttı ve ben buradayım dedi. XRP ilk 3’teki konumunu kaybetse de ilk 3’ü zorlayacak gibi.


XRP 1 dolar! Kral geri mi dönüyor?

Ripple XRP’si son günlerde olağanüstü değer artışı yaşıyor. Son 1 hafta içerisinde %50’nin üzerinde değer artışı yaşayan XRP, 1 doları gördü.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonunun (SEC) Ripple aleyhine açmış olduğu davada kötü günler geçiren XRP, kara günleri ardında bıraktı. Öldürmeyen yara güçlendirir misali XRP uzun yılların ardından 1 doları gördü.

XRP en son Nisan 2018’de 1 doları görmüştür. Aşağıdaki grafikte XRP fiyatlarındaki haftalık değişimi görüyoruz.

Lütfen Bkz: XRP haber, gündem ve son dakika gelişmeleri

XRP tarihinin en yüksek rakamını 4 Ocak 2018’de 3.84 doları görerek kırdı. Bu tarihten sonra hızlı bir şekilde 1 doların altına gerileyen XRP, nihayet bugün 1 doları gördü. XRP’nin güçlü rakipleri Bitcoin ve Ethereum 2017-2018 dönemindeki rekorlarını geçerek çok daha yüksek seviyelere yükseldi. Benzer performansı XRP gösterebilecek mi zamanla göreceğiz.

XRP yazının kaleme alındığı sırada Bitcoin, Ethereum ve Binance Coin’in ardından 4’üncü büyük kripto para konumuna yükseldi.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.